Prosinec 2013

Rok 2013

31. prosince 2013 v 23:11 | Willy |  Život
Tento rok byl opravdu náročný. Námátkou uvedu několik celkem náročných událostí: troje příjímačky na vysokou, maturita, letní práce, pár prázdninových úletů (slovo úlet je snad ještě adolescentnější než slovo týpek, ale bohužel mě žádné příhodnější synonymum nenapadá), coming out, operace, nástup na vysokou, atd. atd. atd. Možná to vypadá jako brnkačka, ale pro moje ubohoučké tělo to bylo asi jako fárat celičký rok v Paskově. Doufám, že příští rok bude o něco méně náročný. Né, že by mě iritoval neklid, ale tohle byla prostě brutalita i pro drsňáka Willyho, chápejte.

Titulek článku nesmí být prázdný.

28. prosince 2013 v 22:34 | Willy |  Život
Jsem neskutečně líný. Hrozně mě to ubíjí. Achjo. Stop. Zlatovláska mne štve. Je divná. Když si voláme, chová se divně - občas je na mě i hnusná, ale já se snažim chovat pořád hezky. A taky sem zjistil, že mě celkem dost vyčerpává, protože pokaždý co si voláme, zjišťuji, že její svět je úplně v troskách, snažím se jí z toho proto dostat a na konci telefonátu je ona relativně v olrajtu a já vidím všechno tragicky. Nic důležitýho ani vtipnýho vlastně vůbec neříká a vždy se to odvíjí od toho, jak reaguji já a to mě fakt nebaví (nechci aby to stálo jenom na ní, ale aby to bylo přinejlepším vyrovnaný). Jo a hlavně mě naštvala tou extází.. Je to trapný. Až tak, že je mi trapný o tom i psát. Achjo. A když se jednou za čas sejdeme, přijde mi, že vůbec nemá radost a akorát je zase zbytečně pesimistická. Já na tom ale nejsem o moc lépe. Prakticky vůbec se mi po ní nestýská a nebýt toho, že jí můžu říct všechno a že se známe pěkně dlouho a lecos sme spolu zažili, a taky toho, že nemám moc důvěrných přátel jako je ona, tak bych jí možná nejradši nenápadně pozastavil členství v prima oddíle s názvem Willovo přátelé. Stop. Nevidím si do držky. Asi jí mám pořád dost rád, ale prostě mě poslední dobou sere a vysiluje. A hlavně celkem pořád řeší jenom sama sebe. Stop. Dnes jsem se, asi po roce nepřetržitého sprchování, naložil do vany. Pozoroval jsem svoje nahý tělo a bylo to zvláštní. Všechno z jiný perspektivy. Pozoroval sem nedokonalosti toho těla, ale i přesto se musím trochu přiznat, že mě vzrušovalo. Nijak extra. Jako nevyleštil jsem si z pohledu na svoje křivky!, to fakt ne! ale prostě mi bylo přijemný na sebe koukat. Ale není to asi mým tělem. Je to tělem obecně. A co víc - tím, že jsem teplej, tak je vlastně možná přirozený, že mi mužské tělo není odporné:D nevím, jak to mají heteráci, ale takhle to mám já. A taky je to určitě způsobený tím, že už jsem zase celkem dlouho s nikým nespal. Možná ani s nikým spát nechci. Není to natolik výborný, aby to stálo za to přemáhat moje (v tomto směru) relativně nízké sebevědomí. Potřeboval bych vztah. Opravdu moc. Hrozně mě to drtí. Stop.

Pseudoláska

24. prosince 2013 v 14:30 | Willy |  Život
Máme ve škole kluka, jenž se hrozně hezky obléká a je celkem hezkej (nejsou to pro mne dležitý kritétia, ale musím ho přece nějak popsat!) a má takovej nesympatickej výraz, kterej mne hrozně baví a rozesmívá. Jenže má podle všeho holku. Což je docela blbé, ale vzhledem k tomu, že ho vůbec neznám, tak je to asi jedno. Ale myslím si, že je to spíš převlečený gay.. Vlastně v to spíš doufám. Vždycky když se někde potkáme, čumíme po sobě. Ne nějak divoce, ale čumíme.. Ale zase je to určitě taková ta týdenní platonická pseudoláska. To neva. Vlastně va, ale už si za ta léta zvykám.


Aneta Langerová - Pokušení
(Ano, momentálně poslouchám Anetu Langerovou a vůbec se za to nestydím.
Klidně se chytejte za hlavy, ale ta holka je prostě neskutečně dobrá a to jestli je teplá nebo ne, na to nemá žádný vliv.)

Seznamování

24. prosince 2013 v 14:23 | Willy |  Život
Předminulý týden už si moc nepamatuju. Byl dost náročný, jako každý týden od října. Ale středu si pamatuji. Byl jsem na akci. Celkem fajn. Seznámil jsem se s několika lidma a bylo to moc dobrý. Ty lidi jsou fajn a to mi dělá radost. Po akci sme šli ještě do klubu a s F sme odešli brzy spát. Byl sem fakt rád.
Milulý týden se nesl v snad ještě náročnějším duchu:
Pondělí: divňácký, jako každý pondělí.
Úterý: brutálně pracovní. 16 hodin ve škole by se asi ochráncům mladistvých nelíbilo! GreenChildrenpeace!
Popíjeli sme si svařáček a já už byl zase moc a K přemlouvala ať zůstanu s ní pracovat co nejdéle to de (takže celou noc). Já fakt nebyl schopnej omlouval se a odešel.
Středa: přišel jsem dřív. K úplně hotová. Vypadala fakt strašně. Oteklá, nevyspalá, .. Přijel Velký šéf (učitel) k mému překvapení mne moc nezjebal, F a D celkem pochválil, ale K hrozně zničil. Potom plakala, ani ne tak z něho, ale z toho všeho. Docela síla. Nechápu Velkýho šéfa, protože je asi moc povrchní.
Po škole, zase ve škole. Přišel Plebejec, byl hrozně srandovní, jako vždycky, ale měl asi upito, takže mnohonásobně víc. Říkal, že byl na tom elektru a ovládal tam nějakou projekci nějakejma tlačítkama asi 45 minut a hrozně ho to bavilo. Pak ten jeden čudlík zkurvil, ten odlítnul mezi lidi a Plebejec se zdekoval, aby nedostal vynadáno..:D Bylo to fajn.
Moc sem se nasmál. Potom jsem šel asi ještě na hodinku do baru, kde bylo hrozně lidí a nejspíš taky gayů, jeden byl hrozně na sračky a kdykoliv šel kolem mě, tak nezapomněl přejet rukou celý záda, jakoby omylem, jakoby náhodou. Vzhledem k tomu, že nemohl vědět, zda jsem či nejsem, a vzhledem k tomu, že sem nejspíš nebyl jediný, komu to dělal, mohl slušně dostat na držku..
Čtvrtek jsem spal asi do dvanácti a pak jsem zařizoval spousta věcí a poté šel zase do školy makat.
Pátek jsem všechno stihl na poslední chvilku, ale stihnl. Poslední dny se válím, onanuji a poslouchám muziku.


Honička

9. prosince 2013 v 21:57 | Willy |  Život
Slovo HONIČKA by se asi s přehledem dostalo do první desítky nejúchylnějších názvů článků, já vím, ovšem jiné synonymum pro minulé dny mě nenapadá..
Předminulý víkend: já se Zlatovláskou sme byli na akci. Divná. Společenské šaty, ovšem všichni ve stavu, jenž není úctyhodný ani pro tepláky. Bylo to podivné.. Zlatovláska mě naštvala, dala si extázi. Na takový akci.. Nechápu.. Trapnost? Cesta do pekel? Naivita? Nebo snad to nejhorší: domnění, že je to fakt jediná věc, jenž jí udrží vzhůru? Láry fáry. Do 9 jsem byl vzhůru (i bez éčka!). Pak 12 hodin spánku. Neděle nechutná.
Minulý týden: slil se do nechutné hnědošedivé bubliny, jenž mi nahání hrůzu. Prostě nuda. Spoustu práce, žádná zábava, málo spánku..
Minulý víkend: brutální prokrastinace. A z toho výčitky.
Dnes (PO): Zaspání. Ohromný pupínek na nose, jenž mi deformuje celý obličej. Fajn přednášky. Taky kašel, asi horečka. Moc práce, ohromná chuť k jídlu, avšak touha po nejkrásnějším těle světa zamčená ve výbuchách smíchu, protože přeci není nic nejnechutnějšího než dokonalé tělo!
Plus málemtrapas: když jsem dnes psal Zlatovlásce: Mám chuť na semeno. (píšeme si pro pobavení tyto nepravdivé, ale srandovní sms), tak jsem tu zprávu málem zaslal mamince. Tududumdum. Co by na to asi odepsala, Freude?