Honička

9. prosince 2013 v 21:57 | Willy |  Život
Slovo HONIČKA by se asi s přehledem dostalo do první desítky nejúchylnějších názvů článků, já vím, ovšem jiné synonymum pro minulé dny mě nenapadá..
Předminulý víkend: já se Zlatovláskou sme byli na akci. Divná. Společenské šaty, ovšem všichni ve stavu, jenž není úctyhodný ani pro tepláky. Bylo to podivné.. Zlatovláska mě naštvala, dala si extázi. Na takový akci.. Nechápu.. Trapnost? Cesta do pekel? Naivita? Nebo snad to nejhorší: domnění, že je to fakt jediná věc, jenž jí udrží vzhůru? Láry fáry. Do 9 jsem byl vzhůru (i bez éčka!). Pak 12 hodin spánku. Neděle nechutná.
Minulý týden: slil se do nechutné hnědošedivé bubliny, jenž mi nahání hrůzu. Prostě nuda. Spoustu práce, žádná zábava, málo spánku..
Minulý víkend: brutální prokrastinace. A z toho výčitky.
Dnes (PO): Zaspání. Ohromný pupínek na nose, jenž mi deformuje celý obličej. Fajn přednášky. Taky kašel, asi horečka. Moc práce, ohromná chuť k jídlu, avšak touha po nejkrásnějším těle světa zamčená ve výbuchách smíchu, protože přeci není nic nejnechutnějšího než dokonalé tělo!
Plus málemtrapas: když jsem dnes psal Zlatovlásce: Mám chuť na semeno. (píšeme si pro pobavení tyto nepravdivé, ale srandovní sms), tak jsem tu zprávu málem zaslal mamince. Tududumdum. Co by na to asi odepsala, Freude?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama