Seznamování

24. prosince 2013 v 14:23 | Willy |  Život
Předminulý týden už si moc nepamatuju. Byl dost náročný, jako každý týden od října. Ale středu si pamatuji. Byl jsem na akci. Celkem fajn. Seznámil jsem se s několika lidma a bylo to moc dobrý. Ty lidi jsou fajn a to mi dělá radost. Po akci sme šli ještě do klubu a s F sme odešli brzy spát. Byl sem fakt rád.
Milulý týden se nesl v snad ještě náročnějším duchu:
Pondělí: divňácký, jako každý pondělí.
Úterý: brutálně pracovní. 16 hodin ve škole by se asi ochráncům mladistvých nelíbilo! GreenChildrenpeace!
Popíjeli sme si svařáček a já už byl zase moc a K přemlouvala ať zůstanu s ní pracovat co nejdéle to de (takže celou noc). Já fakt nebyl schopnej omlouval se a odešel.
Středa: přišel jsem dřív. K úplně hotová. Vypadala fakt strašně. Oteklá, nevyspalá, .. Přijel Velký šéf (učitel) k mému překvapení mne moc nezjebal, F a D celkem pochválil, ale K hrozně zničil. Potom plakala, ani ne tak z něho, ale z toho všeho. Docela síla. Nechápu Velkýho šéfa, protože je asi moc povrchní.
Po škole, zase ve škole. Přišel Plebejec, byl hrozně srandovní, jako vždycky, ale měl asi upito, takže mnohonásobně víc. Říkal, že byl na tom elektru a ovládal tam nějakou projekci nějakejma tlačítkama asi 45 minut a hrozně ho to bavilo. Pak ten jeden čudlík zkurvil, ten odlítnul mezi lidi a Plebejec se zdekoval, aby nedostal vynadáno..:D Bylo to fajn.
Moc sem se nasmál. Potom jsem šel asi ještě na hodinku do baru, kde bylo hrozně lidí a nejspíš taky gayů, jeden byl hrozně na sračky a kdykoliv šel kolem mě, tak nezapomněl přejet rukou celý záda, jakoby omylem, jakoby náhodou. Vzhledem k tomu, že nemohl vědět, zda jsem či nejsem, a vzhledem k tomu, že sem nejspíš nebyl jediný, komu to dělal, mohl slušně dostat na držku..
Čtvrtek jsem spal asi do dvanácti a pak jsem zařizoval spousta věcí a poté šel zase do školy makat.
Pátek jsem všechno stihl na poslední chvilku, ale stihnl. Poslední dny se válím, onanuji a poslouchám muziku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama