Potřeba

25. února 2014 v 21:10 | Willy
Pátek: Dobrý. Sice jsem strašně propotil celé své oblečení a asi jsem tudíž jaksepatří páchnul, ale tvářil jsem se lhostejně.
Viděl jsem se taky s Pamelou a Tichým panem. Tichý pán v pohodě jako ostatně téměř pokaždé za posledních 15 let. Pamela moc sebevědomá, moc nevyzrálá, moc nevzdělaná, moc mimo. Hledání chyb u druhých není na prvních příčkách mého žebříčku nejopakovanějších činností, ale považte, že ne vždy se člověk může udržet. Prostě si občas musím připustit i tyto nemilé věci. Achjo. Kdybychom se alespoň nějak totálně pohádali..bylo by to daleko lepší.. Teď zjišťuju, že moje kamarádka je asi primitivní a vůbec nevím jak se k tomu postavit. Teda vím. Samozřejmě, že vím. Ale těžko se s tím smiřuju. Možná ne. Možná je v tom zase ego rovina toho, že jsem se bavil s někým jako je ona. Z toho je mi taky asi špatně. A tím vším se protíná třetí rovina toho, že v rodišti nemám nikoho kromě jí a Tichého pana. A když zjistím, že ani jedno není to pravý, tak o to víc jsem smutnej. Z toho, že si nejsem v rodišti schopen najít takový lidi, aby mě bolelo, když zblbnou.
Sobota: Nevím. Nepamatuju se.
Neděle: Večeře. Táta. Trochu radost, trochu smutek. Jako vždycky.
Pondělí: Dobrý, asi dobrý. Vlastně ne. Večer jsem se opil a zase dělal kreténa. A přihodil k tomu F. On byl teda taky opilý a taky chtěl dělat prasečinky, ale bez mojí iniciativy by se nic nedělo. Jsem takovej hajzl. Jenom ho využívám, abych se cítil dobře. Nebo ne? Nebo to je jen základní lidská potřeba? Lidská potřeba někoho ničit? Ale ne, co to je zase za žvásty.. Lidská potřeba někoho hladit, objímat a cítit. Nechláchol se kurva, Willy. Seš pitomeček pitomej. Nikam to nevede! Jestli chceš něco s F., tak je to leda ho šukat a k tomu prostě nemůže dojít. A ještě si seš moc dobře vědomej toho, že jemu se líbíš a hodně a takhle mu dáváš naděje a deptáš ho, rozumíš? Deptáš! Ale nedělám to střízlivej! Dost! Dost!
Úterý: Za školou. Prima výlet, prima zážitky a místa. Tak a teď se hodně najíst, umýt pindíka a spát až do jedenácti.

(text psaný kurzívou je Willyho alter ego, pozn.red.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama