Na to se časem zapomene

11. března 2014 v 1:50 | Willy
Úterý: Pracovní.
Středa: Slavili sme narozky F. J všechno zařídil a byla to velká legrace. Dostal spoustu dárků, pohřební svíčky ve tvaru srdce nevyjímaje. Pak sme šli do hospody, kde sme se hrozně opili, já se neustále převlékal a byl hrozně důležitej, F. opatrnej a J. permanentně slečenej. Ještě že tam nebylo moc lidí. Mimochodem: J měl na stranách hlavy dva nádherný, mnou upletený drdolky, jako Jana Brejchová v roli Elišky Přemyslovny v Noci na Karlštejně. (Trošku skromnější, samozřejmě).
Čtvrtek: Trapný. Byl jsem na bowlingu s velkým šéfem a ovcema. Třikrát za sebou jsem nestrefil ani kuželku. (Pokud nesejmete hned v první ráně všechny, máte ještě jeden pokus. Takže jsem vlastně nestrefil nic na 6 pokusů. Dost trapný.) Ale na to se časem zapomene. Prostě ani pseudosporty nejsou pro mě. Pak asi chlastačka, už se nepamatuju.
Pátek: Škola, úklid, onanie, cesta na základnu, četba, onanie 2, spánek.
Sobota: Spánek, četba, televize, net, onanie, net, sprcha, onanie, spánek.
Neděle: Nevím, jsem líný přemýšlet.

Mrdají mě lidi, co neustále řeší jenom povrchnosti. Třeba vzhled ostatních. Kupříkladu Blondýn. Je to fakt debílek. Teploušek, myslící si, že je nejenom inteligentní a vtipný, ale také krásný. Bavil jsem se s ním chvilku na začátku roku, ale fakt se to nedalo. Nemůžu moc dobře vydržet poslouchat neustálé rozmrdávání někoho, koho možná ani nezná.
Willy, nepřestal ses s ním náhodou bavit hlavně ze strachu z toho, aby nepomlouval i tebe? Protože je pro Tebe, aniž by sis to nějak totálně připouštěl, pořád hrozně důležitý, co si o Tobě ostatní myslí? Nehraješ si náhodou na moralistu, abys tím zakryl svůj strach z ponížení a pomluv?
To není pravda! Byl jsem takovej dřív, ale já už se změnil. To ty zkurvený zkušenosti. Dřív možná, ale dnes už to není tak jednobarevný. Já už nejsem takovej jako dřív. Nebo alespoň ne tolik. Prosím! Chci v to věřit. Chci takovej bejt. Prosím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama