Budem se dívat?

14. dubna 2014 v 0:24 | Willy |  Život
Tenhle týden zvláštní. Několikrát opice, hodně srandy a tak. F dost podrážděný, celý týden.
J se totiž chtěl dívat na film a F chtěl jít spát. Já jsem ho překecal, že se chceme dívat a tak. Vstal totálně nasranej mrdnul s počítačem o stůl a řekl, ať se jdem teda okamžitě dívat. Já řekl, že ještě ne, že nejsem sbalenej. On mezitím usnul a J mi po sbalení řekl, že už se mu nechce. Tak jsem šel spát a když jsem se přikrýval F se probudil a čuměl na mě. Říkal jsem si, že se snad tím spánkem trochu uklidnil a tak jsem mu pověděl, že se J už dívat nechce.
Pak to prasklo.
Mlátil s počítačem o stolek, jak smyslu zbavenej a nepříčetně řval. Připadal mi jako blázen. Nechutnej odpornej blázen, kterýho jestli nepřestane, s radostí dojdu rozkopat. Pak mi ho, ale bylo trochu líto a všechno se to střídalo s tím, že mi to vlastně asi dělalo dobře (jako to, že trpí). Řekl, že už ho celej tejden jenom serem. Pak začal lítat po bytě, vším flákat a pak vzal deku a šel spát vedle. Za chvilku se vrátil, zase řval. Hlavně na J. "Proč, kurva proč?" J řekl, že za to nemůže. F se rozbrečel a řekl, že to ví. J řekl, že za to vlastně teda může on. F se pak omlouval. Řekl, že už ho celej tejden jenom serem a že neví, co s tím má dělat. Že nás má rád, ale už nás nemůže vystát. Střih. Ponorka. Zkrátka ponorka..
Mě už taky hrozně sere, ale vždycky to nějak udržím v sobě.. A taky si to vybíjím tím, že se mu trochu směju, když něco podělá nebo tak. A on si to moc nevybíjí a pak to prozměnu praskne takhle. Další den se omlouval, že to tak nemyslel, že nás má rád a tak. Ale to jak vypadal nechutně, mu zůstalo i další den ráno. Možná to tak nebylo, ale v mých očích jo. A vůbec. Bylo to všechno fakt divný. A moje máma začala říkat chlapovi, kterej nám prodává vejce, vaječník.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama