rtznbztbvzzrdfkcuih

3. května 2014 v 14:44 | Willy |  Život
Středa škola nakonec v pohodě. Velký šéf je fakt úplně mimo. Řekl sem mu, že jeho východiska mi přijdou primitivní, ale zrovna mu zazvonil telefon a pak už se k tomu nevrátil. Pak nějaký blbosti a večer psala K. jestli nepůjdeme pít, ale jenom trošku a jenom na chvilku. F. a J. se rychle nalili a chtěli jít a mě volala máma a uprostřed toho telefonátu, sem je poslal napřed, jednak protože už se blížil čas, na kterým sme se s K. domluvili, jednak sem věděl, že ten hovor bude ještě na dlouho a chtěl sem se ještě vysprchovat a taky především sem si to chtěl ještě udělat.

Tak tedy odešli, telefonát samozřejmě trval ještě hodinu a čtvrt, což mě fakt hrozně rozčílilo, ale věděl sem, že se potřebuje vypovídat a tak sem to prostě ustál. Potom sem si to tedy udělal, dokonce dvakrát, ale nebyl sem nějak zvlášť nadrženej, ale zkrátka přetlakovanej a muselo to jít ven, však to znáte.
No a pak sem se vysprchoval, pěkně oblékl, navoněl a tak, zase sem si prostě zahrál na modelku. Nechali mi tam ještě trochu vodky, tak sem si namočil chléb do oleje a snědl ho, aby mi něbylo špatně, páč sem předtím nic nejedl a ten zbytek vodky sem tam naklopil. Mohlo to být tak pět velkých panáků. Bar byl prázdnej, jen my a protivný zrzavý barman. A tak sme s J. dělali blbosti a tak a pak sme šli K. doprovodit domů, ale ona chtěla ještě někam jít a tak sme šli a J. všude sháněl trávu u cizích lidí a já se tomu smál a pak zastavil nějakého pána a taky se ho zeptal, já mu vynadal, že se ptá někoho, kdo vypadá, že nemá ani korunu, natož trávu, chlap se naštval, chtěl mě zbít, tak sem řekl dvakrát pardon a byl klid a pak sme tedy hledali bar, ale našli sme jen hladové okno, které ta prodavačka zavřela právě, když viděla, že si jdeme něco dát a J. to hrozně vytočilo a chtěl jim tam jít načůrat a já se zase strašně smál, ale zakázal sem mu to.

Pak sme narazili konečně na nějakej bar, kde nevěřili, že nám je, kolik je (to asi hlavně díky F., který prostě vypadá na čtrnáct) a já se tam pořád motal, nechtělo se mi tam, ale F. si tam chtěl dojít na záchod a tak nakonec šel a já, když sem to zjistil, tak sem se rozčílil, protože ten bar, kam šel, vypadal nebezpečně, vyhazovači jakbysmet a řekl sem K., že tam F. určitě zabijou a ještě sem ty vyhazovače nazval asi nevybíravě, ale nemohli to slyšet a K. se naštvala a odešla pryč, před pasáž. Nebyla opilá a všeho se bála, což chápu. Ale taky to pěkně přitahávala za vlasy. Nebyl sem tolik opilej na to, abych nevěděl, co dělám. Byla divná a asi nasraná, hlavně ale střízlivá. Pak sme tedy šli domů, cestou sme si koupili bramboráky, chutnající jako osmažená mouka a rozloučili se s K., která my následně napsala sms, že se omlouvá, ale že nám nechtěla volat záchranku, kdyby sme se někde poprali, což bylo trochu přepálený, ale taky sem se jí omluvil. Doma se nic nedělo, jen sme všichni chrápali v jedné posteli.
Čtvrtek hrozná sranda, hlavně s J. Fakt sem si to všechno užil. F. byl divný a protivný a to i v pátek.. Asi by si to měl taky udělat.
Pátek normálka. Jenom sem zjistil, že pátek už snáším líp, než dřív. A to je dobře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama