Mimoděk

6. července 2014 v 20:47 | Willy |  Život
V úterý sme si já s J. a F. udělali výletek. Šli sme někam na takovou skálu a bylo to celkem fajn. S J. byla sranda, F. mě rochu rozčiloval a tak sme si z něj s J. dělali srandičky. Pak sme se s K. domluvili na další den, na takovou rozlučku před prázdninama.

Středa byla fakt dobrá, až na ten závěr. Ráno sme vstali a zjistili, že meloun, kterej sme koupili za dvanáct korun, stál ve skutečnosti stodvacetsedm. Pak sme byli v čajovně a bylo to super. I přesto, že sme se tam zasekli tak na šest hodin. Pak sme šli do nějaký hospody, ve který sme ještě nikdy nebyli a sedli sme si na zahrádku a pili pivo, který bohužel v čajovnách není. J. vypil asi čtyři a docela rychle. Zkrátka se opil (já taky trochu) a chtěl balit paní servírku (rok narození cca 1956). Pak sme raději pro strach z ostudy či rozbitých tlam zaplatili a odešli. J. si hned před restaurací vysvlékl košili, vyhodil jí do kontejneru na sklo a pobíhal polonahý po parku. Košili sme nakonec vylovili, pak sme potkali nějaký skoroteploušky, kteří se spolu nějak hádali a jeden z nich už asi někde docela dostal na tlamičku a pak chtěli zbít i nás v případě, že jim nedáme cigarety. Nic sme jim nedali a tak sme si něco málo vyslechli, ale pak sme už šli k nám domů. Já sem se musel ve škole pro něco na moment stavit, ale F. na mě něco ve stylu: "No, ale K. pak už půjde domů!" - což mě hrozně nasralo. Věděl, že tam pořebuju a že to bude fakt jen na chviličku a takhle reagoval. Než sem stihl dojít ze školy domů, dostihl sem je ještě před domem, bavíc se se sousedkou. Byla to celkem legrační diskuze, moc sem se nasmál. Pak sme šli nahoru, kde mi J. z neznámých důvodů umyl ve sprchovém koutě špinavá chodidla. Byla to fakt prča, protože sem si připadal, jako když sem dítě a on je moje maminka. Z výrazů: Tahleta je teda pořádně zadělaná! či Teď jetště podrážku (říkajíc při začátku mytí plosky nohou) sem šel docela do kolen. Teď už se tolik nesměju, ale když jeden opilej myje chodidla druhýmu opilci a ještě má u toho podobný výrazy - to je prostě konečná. A pak sme tam něco řešili a F. byl zase nepříjemnej a mě to docela nasralo. Pořád tam házel takový otrávený čuminy a byl na nás celkem ošklivej. Pak sme K. nanutili půlku našeho melouna. Peníze mi prý strčila pod počítač. Když sme jí doprovázeli domů, F. jí ty prachy zase na tajňačku hodil při loučení do pootevřený kabelky. Chichi. Pak započala dlouhá a rozsáhlá diskuze o tom, jestli je správné jí napsat sms, že má ty peníze hozený v kabelce. Nakonec sme jí tu sms stejně napsali.

Skončili sme v jednom baru, já se zeptal F., co mu bylo a on že nic. Tak se mu řekl, že asi něco jo, když byl na bytě tak nepříjemnej a docela smutnej. A on, že nic a ještě se asi nasral. Tak sme tam s J. praktikovali takovou udržovací diskuzi a F. celou dobu držel hubu a skoro nic neřekl. Mě už se taky nechtělo moc mluvit, byl sem unavenej, ale byl to poslední večer tak sem se snažil. J. taky, ale F. pro to neudělal vůbec nic. Už na bytě mě docela naštvalo jak se choval a teď, když sem se ho na to zeptal se nasral dvojnásob a jako bonus - urazil. Super. Chvilku sme tam ještě trapčili, než sem se zeptal, jestli už jdem domů a F. souhlasil, ale zároveň nám řekl, že jestli tam chceme zůstat, že půjde klidně sám a nerad by nám to kazil. Tohle ale nebylo řešení. Nás to tam s J. taky moc nebavilo, ale snažili sme se nikoliv kvůli sobě, ale nám všem. Aby byl prostě ten poslední večer v olrajtu. Tak sme mu řekli, že chcem taky domu a šli sme. Cestou sme minuli nějakou diskotéku a já jenom v legraci prohodil, že sme mohli jít tam (původně, než jít do toho baru). F. to vůbec nepochopil a myslíc si, že sem se chtěl jít ještě bavit začal hrozně křičet a rozhazovat rukama, že tam tedy půjdeme, načež sem ho zastavil. Potom začal brečet, omlouvat se, že se nedokázal přetvařovat, že ho hrozně vytočilo to, že sem mu řekl, že se na bytě nechoval dobře a že neví proč sem si to myslel a pak se zase začal omlouvat a zase byl nepříjemnej.. Já sem si pak šel koupit nějaký jídlo do hladovýho okna a oni čekali před tím. Když sme pak přišli domů, vtírnul se ke mě do postele a omlouval se, že je přecitlivělej a tak. A že zkazil celej den, což do jistý míry byla pravda. Pořád tam otravoval a já ho nechtěl vyhazovat, protože mi ho bylo trochu líto (i přestože mě tím vším docela nasral). A pak tedy nakonec odešel spát do svý postele a potom, co sme se s ním ve čtvrtek ráno rozloučili, mi J. řekl, že včera když sem byl v tom hladovém okně na něj zase křičel, kde sem tak dlouho a tak.. a taky mi řekl to, že když sme byli nedávno v hospodě, tak mu prý F. řekl, že si myslí, že sem do něj zamilovanej. Fakt super. Ještěže už sou ty prázdniny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama