Zachraňte Willyho!

14. října 2014 v 22:23 | Willy |  Život
Dny běží. Přes týden škola o víkendu pracuju na zahradě. Sem línej člověk a složitě se k práci přemlouvám. Ale nakonec sem potom rád, že jsem se donutil. Ta práce je za člověkem hned vidět a to se mi líbí.

Jsem úplně v hajzlu. Nevím co mám dělat. Myslel sem si, že si toho nikdo nevšimne, ale chyba lávky. K. mi včera v hospodě řekla, že jsem od začátku roku nějakej smutnej a ptala se, co mě trápí. Smutnej bejvám i v normálních obdobích, ale tohle je asi prostě extrém. A když už si toho všimla i ona, měl bych něco dělat.

Totiž - jsem totálně vyřízenej. Neustále nad vším přemýšlím a nedokážu skoro vůbec vypnout. Ponorka na bytě. Spokojenost J. Směřování ČR. Zamilovanost F. Ekologie. Západ. Romové. Vztah mé mámy a otčíma. Globální oteplování. Zlatovláska. Konzumní společnost. Bůh. Moje sexualita. Zrádce. Bulvarizace médií. Povrchnost ségry. Lidská práva. Hladové děti, nejen v Africe. Okupace Ukrajiny. Škola. Moje budoucí práce. Sex. Přelidnění. Comeback komunismu. Obecná nevzdělanost. Filosofie. Nezaměstnanost. Válka. Recyklace. Biopotraviny. Příroda. Násilí. Touha mít vztah. Smrt. Vlastní ošklivost. Šikana. Odcizení. Senioři. Umění. Trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. A to je jen setina toho všeho. Mohl bych pokračovat do nekonečna. V noci nemůžu ani spát. Jsem z toho úplně vyčerpanej a pořád nemůžu přestat přemýšlet. A následně se z toho totálně nervuju a trápím. Vím, že s většinou těch věcích nic neudělám, ale mám nutkání je řešit, protože vidím, že je to skoro všem kolem mě úplně ukradený. Asi se bojím. Strach mě žene. Nevím, jestli se taky v těchhle všech věcech náhodou nevyžívám a jestli mi to do jistý míry nedělá dobře. Sebedestrukce. Jak romantické. Každopádně si musím najít minimálně psychologa, nebo se z toho fakticky zblázním. Už to fakt nedávám.

Ilona Csáková - Pink

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 grey.t | E-mail | Web | 15. října 2014 v 14:46 | Reagovat

http://www.csspraha.cz/krizove-centrum-riaps
Ale v říjnu je rekonstrukce. Berou tam i lehčí případy, neboj. Tak to někdy v listopadu zkus.

Jinak se říká, že pomáhá běhat. Ale v tom RIAPSu ti dají určitě lepší radu :D

2 Willy | Web | 23. října 2014 v 14:16 | Reagovat

[1]: Díky. Musím s tím začít něco dělat. To běhaní mě taky napadlo a mám pocit, že by mi dost pomohlo. Název článku si vzal opravdu svědomitě :D
Děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama