BerlíNE!!!

6. listopadu 2014 v 17:14 | b |  Život
Vtipný bylo, že sme po tom všem, co se stalo, jeli o víkendu se školou do Berlína. Jela K. a samozřejmě i F. Musel sem se s ním bavit, ale moc se mi do toho samozřejmě nechtělo.. Jeli sme tam na tři dny. Hned první večer sem se hrozně opil. Krom toho, že jsem z legrace (a možná i z pomsty!) neustále šikanoval F., jsem také řekl o našem učiteli, že už se ty jeho řeči nedají poslouchat, aniž bych si uvědomil, že sedí vedle mě. Pak sem mu taky (údajně!) vypil dvě piva a jedno rozlil. Potom sem zaměnil židovský památník s bludištěm (byla tma!) a vymočil se v něm... A taky sem vylezl na střechu nějaký budovy a svezl se po ní. Byla na ní taková plachta a byla mokrá, takže to hrozně klouzalo. Vylezl sem fakt vysoko a pak sem se otočil a svezl dolů. Neuvědomil sem si, že nemám jak zabrzdit. Jelo to fakt strašně rychle a byla to dost velká vejška. Pak sem se prý nějak přetočil a dole sem se brutálně rozsekal a hlavou si dal o kovový reflektor, který tu zajímavou budovu osvětloval.. Hrozně to bolelo, ale byl jsem fakt k nezastavení. Taky sme s K. a F. sežrali před ostatníma spolužákama pizzu, kterou sme celou našli u křoví v krabici. Asi jí tam někdo zapomněl, protože byla ještě vlažná. A taky ne, ale lepší nevědět. K. mi také mimochodem řekla to, že o mě má erotický představy a sny. Trochu mě to zarazilo, ale vzpomněl sem si na to, že minulej rok, když jí ukradli tu tašku říkala, že jí vzrušuje gay porno a má představy podobnýho ražení. Dost mi to tenkrát přišlo divný. Holka, hetero, má kluka a baví jí buzní srandičky? Ovšem tehdy bych se divil tuplovaně, kdybych věděl, že jsem v těch představách i já.
Willy, lamač srdcí, žen i mužů všech orientací.

Pak mě taky napomínal vrátný hostelu, kde sme bydleli.. Kdyby chudák věděl, že jsem nahluchlej a nahlas mluvím normálně, natož když se opiju.. Když mě prý napomínal po několikáté, vyjádřil se o mě jako o retardovaném. Ne, že bych se hádal, ale po té ráně ně do hlavy, možná vůběc nebyl daleko od pravdy.

Ráno sem nebyl schopný vstát a naštěstí jsem v tom nebyl sám. Vedle na palandě spal ještě R., což je hrozně vtipnej kluk, který to taky dost přehnal. Je takovej menší, zavalitej a strašně legrační. On vlastně ani nedělá žádný velký srandy, ale to, jak vypadá a jak se chová a tak, je pro mě dost vtipný. Ale nesměju se mu v tom špatnym smyslu. Směju se mu lidsky, hezky, přátelsky. Každopádně R., když už se konečně vzbudil a lezl dolů z té palandy, tak jí málem celou převrátil. On totiž nešel po tom žebříčku, ale lezl přes ten klandr. Úplně ho přeskočil a celou dobu se toho dřeva držel. Dole mu to ujelo, zajel nohama pod tu postel, ale jak nechtěl hodit tlamu a chtěl se za každou cenu udržet na nohou, tak se těma rukama hrozně zapřel o ten klandr a tou celou silou tu palandu úplně rozhejbal a najednou byla celá nakloněná. Naštěstí se pustil a palanda se v posledním momentě vrátila na své místo. Dost jsem se nasmál představě, že ležím po opici na palandě a zírám na to, jak z vedlejší palandy leze druhej ožrala, kterej je rázem po svém artistickém kouksu, zavalenej tou ohromnou palandou. Kouká mu hlava a volá o pomoc. A já mu pomoct nemůžu, protože se z tý šílený scény počůrávám smíchy.

Potom sme se oblíkli, došli si na jídlo a dohonili ostatní. Ten učitel na mě byl asi trochu nasranej, ale já dělal jako by se nic nestalo. K. se mě večer ptala, jestli si pamatuju to, co mi říkala. Já se ptal, co myslí. Řekla, že to o jejích snech. Dělal sem hlupáka, neb sem jí nechtěl dostat do nepříjemný sitace a tak sem řekl, že vůbec nevím a pak sem to zamluvil. Další dny v Berlíně už sem byl hodný. F. mi ani moc nelezl na nervy, možná taky proto, že sem se s ní prakticky skoro nebavil a furt sem byl s někým jiným. Byli sme taky u Berlínský zdi a projížděl jsem slavnou stanicí Zoo. Kdyby Vás to zajímalo, v Berlíně mají hrozně cyklostezek, které celá naše výprava brilantně ignorovala, tudíž na nás neustále někdo cinkal, mají taky pěkné domy, hrozně jim páchne podzemka, v neděli není otevřen supermarket, mají levný muzea, kluci sou tam fakt hezký, holky sem nesledoval, všude prodávájí naše pivo a je tam spousta turistů. Ani nevím, jestli se mi tam líbilo. Ale asi jo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daisy | Web | 8. listopadu 2014 v 13:35 | Reagovat

Ahoj, chci ti poděkovat za komentář u mě na blogu ke článku Jsme prostě holky!
Bohužel nemám čas a udělala jsem reakci na všechny komentáře a budu ráda, když si jí přečteš:)
http://outcry.blog.cz/1411/reakce-na-clanek-jsme-proste-holky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama