Nechutný

11. listopadu 2014 v 22:18 | Willy |  Život
Nevím co se dělo v těch pár dnech po Berlínu a vlastně je mi to jedno. Důležitej byl víkend. Přijela Kulička z Dojčlandu. Pozvala mě na párty. Málem sem to nestihl, ale táta mě hodil na vlak, takže sem tam byl nakonec včas. Jel jsem tam s tím, že budu hodný a jen se opiju nebo zhulím. Rozhodl sem se tam jet vlastně z několika důvodů. Jednak jsem chtěl možná vidět Kuličku, chtěl jsem taky vidět pana Povrchního, se kterým sem měl tenkrát svoje nefalšovaný pořádný první styk. Kulička mi ještě sdělila, že tam bude nejen pan Povrchní, ale i jeho expřítel, který s ním tenkrát v podstatě chodil. Já samozřejmě nevěděl, že měli jen pauzu... A že se takhle rozcházeli a zcházeli několikrát.. Kdybych to věděl, asi bych se sním nevyspal. (Sakra Willy, byl si nadrženej jak nosorožec v říji! A teď si tady hraješ na moralistu.) No, každopádně poslední jejich pauza trvá už půl roku, takže by se s úspěchem dalo říct, že už se rozešli. Nicméně ten expřítel se o tom našem pichu tenkrát dozvěděl (já nebyl jediný případ, kdy ho "podvedl") a tak sem tudíž čekal, že se semnou ten jeho expřítel minimálně nebude vůbec bavit a možná od něj dostanu třeba i na držku.
Dvě buzny se mlátěj, dovedete si to představit? Horší než holčíčí bitka v bahnovém bazénku.

Vylezl sem z vlaku a po chvilce zamířil před nádraží. Kulička stála s tím jeho bývalým přítelem (označme si ho pro lepší orientaci v textu slovem Exovák) kousek od vchodu. Přišel jsem tam, Kulička nás seznámila a ještě nás překecala, ať dáme špeka. Měla takový maličký žiletky ubalený v tabatěrce. Ale měla jich třeba patnáct nebo dvacet. Fakt masakr. Špek místo cíga. Když sme si zahulili, Exovák (kterej se ke mě choval úplně normálně) se odjel před párty vysprchovat a my s Kuličkou sme šli ještě pro další colu k tomu rumu, co koupila. Různě sme se tam flákali a pak už sme jeli na tu akci. Bylo to na nějakým sídlišti v kulturáku a bylo to tam fakt super. Potkal jsem tam svojí spolužačku ze střední, která se tam ke mě hrozně hlásila. Nadávala mi, že se ani neozvu, nabízela mi spaní u ní v bytě a taky mi dala dvě tabletky guarany. Byl sem trochu opilej. Hrozně sem si užíval tu hudbu a vůbec sem se nechtěl nikam hnout. Pak se řešilo něco hrozně organizačního.. Kulička hledala dealera a tak. Potom sme potkali pana Povrchního. Bylo to dost divný. Neměl sem z toho vůbec dobrej pocit. On dělal, že je v pohodě a já taky. Ale já sem v pohodě moc nebyl a on asi taky ne. Vrátilo se to. Vrátilo se to slovo - nechutný.
Totiž, abych to vysvětlil - když sme se pak tenkrát sešli s Kuličkou, řekla mi, že mluvila s nějakým dalším teplákem, kterýmu tenkrát pan Povrchní odpověděl na otázku, jakej byl náš sex, tímto: "Jedním slovem, nechutný." Dost mě to tenkrát vzalo. Pamatuju si skoro na všechno a taky si pamatuju, že jsem byl opilej a taky sem byl zkoulovanej a on taky. Vím, že to tenkrát nestálo za nic, ale byla to z velký části taky jeho zásluha. Mrzelo mě to a docela nasralo. Nechápal sem, jak tohle někdo může vypustit z držky. I kdyby to vážně bylo nechutný a kdovícoještě, takhle to říkat prostě nemusel. Urazilo mě to. Ponížilo. A vzalo dost pracně hledanýho sebevědomíčka. Nicméně Kulička se ho na to pak ptala a on jí řekl, že se jí za to omlouvá, ale že to řekl kvůli tomu Exovákovi, aby se cítil asi líp, nebo co. Přišlo by to jako trapná a ubohá výmluva, ale víc už sem s tím nemohl stejně udělat.

Od tý doby, co sme spolu spali sem ho neviděl, až znovu nyní. Tváří v tvář. Snažil sem se být nad věcí. A pak sem i vážně byl. Potom sme někam šli s Kuličkou, která mi dala jedno celý éčko a řekla, ať si ho jdu dát. Nejdřív sem si to od ní ani nevzal. Ale úplně se semnou pohádala a byla fakt nasraná a mě to přišlo úplně absurdní, šílený a hrozný, ale nechtěl sem se tam s ní hádat a nasrat jí i sebe ještě víc a zkazit to. Tak sem se sbalil, šel na záchod, dal jsem si guaranu od spolužačky, která je jen jako energeťák a vrátil sem se zpátky a kuličce namluvil, že sem si dal půlku tý extáze. Později sme předstíral i to, že sem si dal druhou půlku. Unavenej sem samozřejmě byl, ale nikterak hodně. Zvládal sem to bez těch sraček. Měl sem ze sebe radost. Když sem tancoval, neusále za mnou chodil Exovák a balil mě. Docela sem ho ignoroval a odpovídal jen to, co sem musel. Exovák se mi moc nelíbil. Byl takovej menší a na můj vkus docela při těle. Jako nebyl tlustej, ale já asi potřebuju jenom hubeňoury...(Tak kdo je tu nakonec povrchní, Willy?) Ale byl docela milej a hlavně hrozně hodnej. Takovej ten typ, kterýmu ta dobrota čumí z očí. Potom sem šel nahoru, kde bylo VIP a tam byl pan Povrchní. Seděl u vedlejšího stolu. Já seděl s Kuličkou a nějakou kamarádkou. Obě byli sjetý a hrozně pohybovaly čelistma, tak jak to nafetovaný lidi dělaj. Bylo mi z toho dost na blití. Vtipný ale bylo, že sem si u tý druhý holky celou dobu myslel, že tak má tu hubu normálně. Ona totiž tou čelistí hýbala jen na jednu stranu a tak to vypadalo, jako by to dělala odjakživa.
Potom se k nám přisral pan Povrchní, kterýho sem celou dobu nenápadně pozoroval (nenápadně. hahaha.). Ten se mi i přesto všechno stále líbí. Sednul si vedle mě a dělal přesně to, co tenkrát - hladil mě pod stolem na stehnu a sahal by různě po noze. Jemně a někdy i dost surově. Nikdo to neviděl. Přesně věděl, co má dělat. Ostatně já taky - celou dobu sem se na něj ani jednou nepodíval a totálně sem ho ignoroval. Neuhýbal sem, ale ani sem neudělal jedinou věc, kterou bych mu dal najevo, že mě to baví.

Potom sme tam ještě dost kravili. Kulička zkolabovala na WC, atd. atd. Odcházeli sme ráno. Dokonce až potom, co přestali hrát. Šli sme ještě do baru. Já s Kuličkou, Exovák, pan Povrchní a další dva jejich gaykamarádi. Dost legrační. Kulička měla schízu. Exovák říkal, že s tímhle klučinou (ukazujíc na mě) chce dneska v noci spát v posteli. A já už sem byl dost vyčerpanej. Zhulili sme se ještě s Kuličkou venku. Pak mi nanutila půlku extošky a já už neměl sílu odmítat. Ano, vzal sem si. Byl sem fakt unavenej a už sem úplně rezignoval. Tu druhou půlku už sem si potom nedal, myslím. V baru mě zase pan Povrchní hrozně osahával a šel na záchod, kam sem měl výhled od stolu jen já a hrozně na mě mával, ať jdu za ním. Asi si dovedete představit, co by následovalo. Byl sem fakt nadrženej, ale přesto sem se přemohl a zůstal sem sedět. Možná se ho to trochu dotklo. Potom sme šli všichni k panu Povrchnímu domů, kde se všichnu (kromě mě!) sjeli a Kulička si navlékla nový tričko a všem ho ukazovala a nikoho to nezajímalo. Bylo to dost tragický. Pořád skákala a říkala: "hej lidi, mám nový tričko, koukejte! Hej lidi!" a nikdo nereagoval. O Kulčku mají tihle lidi zájem jenom když jím má co dát. A to ona kromě fetu nemá co. Smál sem se tomu a zárověň mi z toho bylo nehorázně smutno. Pan Povrchní po mě pořád pomrkával, ale byt byl plnej lidí, takže si nejspíš sám uvědomoval, že už dneska asi nic nevyjde. Potom všichni usnuli. Já už chtěl jet domů. Kulička mě doprovodila na vlak. Celá sjetá. Troska. Hrozně zhubla. Musí strašně smažit. Je mi jí líto a nevím, jak jí mám pomoct. A já odjel domů. V kapse celou extázi, kterou sem musel tajně schovávat před Kuličkou. Říkal sem si, že bych jí to ráno vrátil, ale došlo mi, že by byla strašně nasraná.. Hlava mi celou cestu třeštila a já nevěděl, jestli sem se tam s někým přeci jen neměl vyspat. A pak sem si řekl, že ne. Že ten pocit, kdy sem toho zmrda, kterej fakt vypadá dost dobře, celou tu dobu ignoroval. Uboze se doprošoval. Chtěl něco opět zkusit s Willym?
Jenže ten se rozhodl vyrovnat účty. Vždyť s Willym je to jedním slovem - nechutný!

Bastille - Pompeii


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 grey.t | E-mail | Web | 12. listopadu 2014 v 21:04 | Reagovat

Jé, Pompeii!

Jednou mi kamarádka nutila extázi a já jsem odmítal tak dlouho, až si ji vzala ona. Celou dobu mi tvrdila, že pak si budeme víc rozumět... no kdo ví. Prý když se rozdrtí a šňupe, má to větší efekt :D
Fakt je, že bych si ji asi dal, ale s někým jiným někde jinde v jiné náladě..

Taky jsem měl jeden nechutný sex. Ale říct to někdo o sexu se mnou, tak má čestné místo vedle kluka, co mi řekl, že se mnou chtěl spát proto, že jsem dost ošklivý na to, aby se přede mnou nestyděl.
Nevyspat se s ním bylo asi to nejlepší :D

2 Willy | Web | 24. listopadu 2014 v 14:16 | Reagovat

[1]: Četl sem tvůj text, kterej teda asi potom neprošel autocenzurským filtrem. Byl dobrej. Bavil mě. A trochu mě vzrušil.

3 grey.t | E-mail | Web | 24. listopadu 2014 v 14:31 | Reagovat

[2]: Teď máš na mysli ten odstraněný článek, jestli to chápu dobře..? Tak děkuju, to mě těší.

4 Willy | Web | 25. listopadu 2014 v 19:59 | Reagovat

[Smazaný komentář] Ano, přesně ten. To sem rád.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama