Bomba

29. prosince 2014 v 2:59 | Willy |  Život
Glhwoqie. Hiohaihud. Hurááá! Už je po vánocích! Chcete vědět, co sem dostal? No, pod stromečkem ležela jen jedna krabička s mým jménem. Docela divný, říkal sem si. Byl sem docela naštvanej. Jeden dárek, co se to sakra děje? Všichni ostatní už měli dárky otevřený a já se k rozbalení toho svýho vůbec nechystal. Nakonec sem ho přece jen otevřel a zůstal jsem zkoprněle sedět. Byl tam klíč od auta. A velmi pěkný. Chvilku trvalo, než mi to docvaklo. Rychle sem utíkal k oknu a tam stála černá audi a6. Srdce mi bušilo jako blázen. Letěl sem tam a skoro sem nemohl dýchat. No to si snad dělají srandu! Nebudu popisovat všechno kolem, ale po první jízdě, sem si šel audinu pořádně prohlídnout a v kufru sem objevil další krabičku! Tak to už by snad stačilo, ne? Máma s otčímem a se sestrou mě donutili jí otevřít a tam byl kdobytobylřekl opět klíč. Ale ne od auta. Tenhle byl dost obyčejnej. Pak mi zavázali oči, posadili mě do auta a asi dvacet minut sme někam jeli. Cestou se mi docela dělalo špatně. Nevěděl sem, že jezdit po slepu autem je leda k pozvracení. Pak sme vystoupili a oni mě někam odvedli. Měl sem pořád zavázaný oči, ale pochopil sem, že sme v nějakým baráku. Pak mi rozvázali oči a já stál v nějakém domě a předemnou dveře do nějakého bytu. Máma ukázala na zámek a já pochopil, že ten klíč z kufru by bylo namístě použít. Ale pořád sem nic moc nechápal. Vešel sem dovnitř a byl to nádhernej byt. Krásná kuchyň i obývák, nádherná koupelna, kde bylo hrozně zrcadel a světel. Máma mi řekla, že jestli se mi líbí, je můj. Je to jen několik málo minut od nás a jestli chci, můžu se přestěhovat a osamostatnit se. Absolutně sem nebyl schopnej slova. Kde na to všechno jako sakra vzali? A co tak najednou? To snad není možný. Kdy přijde skrytá kamera? I přesto všechno sem měl hroznou radost. Cítil sem, jak mě úplně polévá horko a nebyl sem si jistej, jestli tenhle štědrej den vůbec přežiju. Máma pak řekla, že na mě v ložnici (kam sem se ještě nešel mrknout) čeká poslední malé překvapení. Ale, že u toho nesmí být oni. Já byl docela vyděšenej, ale než se se vzpamatoval byli všichni pryč. Sebral sem tedy odvahu a celej rozklepanej z toho všeho sem vkročil do ložnice. Tam na posteli leželi dva polonazí namakaní kluci a dívali se na mě a řekli, ať si taky odložím a jdu k nim. Ehm, ty co stále ještě věří tomu, že je to pravda, upřímně lituju.

Dostal sem holící strojek. Ano, mám už vousy a začínají nademnou mít převahu. A taky ponožky, ale to je folklór, protože dostávám od táty každý rok ty samé. Potom nějaký cereálie od sestry, což sem moc nepochopil (Mám zhubnout? Či na mě chtěla prostě jen ušetřit? A nebo je v nějaký sektě?) Potom tričko, které mi je malé a vůbec se mi nelíbí a u krku mě hrozně škrtí, takže když ho mám na sobě, mám celý obličej rudý, neboť sem prostě přiškrcený. A taky nějaký srandy do koupelny a tak. A pak taky peníze. A moc dobré čokolády. A vlastně ještě trenky, ale ty jsou hrozně hrozný. Takový ty s těma ohavnejma vzorama a v šílenej barvách. Přesně takový, který sem viděl na základce na těláku u kluků, kterejch mi bylo děsně líto...
Willy, nedělej si hlavu. Beztak je uvidíš leda jen ty samotnej. Nojo, to je fakt! Hned mám lepší náladu!

Soda okolností


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 grey.t | E-mail | Web | 30. prosince 2014 v 1:46 | Reagovat

Na auto bych asi ještě skočil. U bytu jsem začal lehce pochybovat. Ve chvíli, kdy zmínili ložnici, jsem už úspěšně předvídal. Ale stejně wow.

Já dostal svetr. Úplně úžasnej svetr, kterej miluju. Vezmu si ho za manžela a budu s ním šťastně žít, dokud se nerozpadne. A pak si ten samej seženu znova. Nejvíc mě šokuje, že ho kupovala matka. Stejná osoba, která je schopná mi vnutit odpornou mikinu od alpine pro s tím, že mi fakt sluší. (Dnes jsem si k tomu svetru koupil úžasné uplé džíny a procházel se po městě. Jak největší buzna. Ale sexy buzna. Asi o tom někdy napíšu marnivý článek.)

Pokud jsi dostal čokolády... je to k nezaplacení. Čím víc čokolád, tím líp.
Btw. nedá se to oblečení vrátit?
A jsou ty cereálie dobré? Protože některé jsou fakt výborné a jako dárek k Vánocům bych je klidně bral.
Mimochodem jsou kluci, kterým se barevné divné prádlo líbí. Minimálně jsem viděl na některých lidech fakt (pro mě) otřesné kousky. A pokud by hrozilo, že to na tobě někdo uvidí, vždycky to můžeš nenápadně stáhnout zároveň s kalhotama, ne? (Bacha, Grey dává rady do života...)

(Omlouvám se za dlouhý komentář, mám záchvat sdílnosti a grafomanie.)

2 Willy | Web | 31. prosince 2014 v 0:22 | Reagovat

[1]: Jakou má barvu? Hou hou. Napiš marnivý článek, prosím. Miluju marnivý články.

No vrátit se to asi dá, doufám, že tak Ježíšek učiní, protože já to nosit fakt nebudu.

Je to nějaká novinka a prej to hrozně frčí. Nevim. Přijdou mi úplně normální. Je to s banánama a chutná to docela obyčejně. Přečetl sem si, že se to zalévá teplou vodou nebo mlékem, což ovšem znamená, že je to spíš nějaká kaše, což je ještě horší, než sem si myslel.

Jenže tos neviděl ty moje! Já mám rád barevný spodky, ale ne hnusný.
Představ si něco jako tohle
http://www.absik.cz/fotky6816/fotos/gen320/gen__vyr_719171FL.jpg
akorát stočtrnáctkrát horší.

To už můžu rovnou chodit naostro, ne? :-D sundavání zároveň s kalhotama asi nebude dobrý řešení, protože bydlím na privátě se dvěma klukama, z čehož je jeden teplý a druhý poloteplý. A já jsem taky teplý. Každopádně díky za radu.)

Pohoda. Není nad dlouhé komentáře a především uspokojení záchvatů sdílnosti a hypergrafie.)

3 stuprum | Web | 31. prosince 2014 v 15:03 | Reagovat

Takhle dobře jsem se nezasmál od třetí třídy. :D

4 grey.t | E-mail | Web | 6. ledna 2015 v 0:15 | Reagovat

[2]: Šedou. Doložím to fotografií, možná. Snažím se o co nejmarnivější dojem, tak jsem se sem vrátil, abych vyzkoumal, jak jsem ti svými dojmy spontánně zaspamoval komentáře :D

Novinka, co frčí? No, můžeš si to vyfotit a dát na instagram, to taky frčí. In jídlo na instagramu z tebe udělá hvězdu. Akorát to musíš obložit milionem hashtagů, projet nějakými filtry a tak...

Horší? Fakt? Ne! Tak to mě mrzí.

Ne, jen šlo o to, že kdybys náhodou měl před kým se za ně stydět (předpokládám, že před spolubydlícími ten stud nebude takový?), můžeš je sundat jaksi krypticky, aby to nenarušilo erotický náboj okamžiku.

Já je mám taky rád, ale většinou nemám pocit, že by je měli rádi ostatní! :D

5 Willy | E-mail | Web | 8. ledna 2015 v 1:43 | Reagovat

[4]: Dolož, určitě.

Aha. Mimochodem co je prosím instagram? A ten hashtag je druh nějakého vietnamského pokrmu?

Hej to jo! Na kryptický sundavání spodků já sem expert! To bys čuměl!)

6 grey.t | E-mail | Web | 8. ledna 2015 v 1:48 | Reagovat

[5]: Doloženo v marnivém článku :D

Instagram, prostě instagram :D Vietnamské pokrmy jsou mnohem lepší než hashtag, řekl bych ;) Ale ani jedno jsem zatím nezkoušel...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama