Musí to ven

22. prosince 2014 v 2:03 | Willy |  Život
Hoho. Hehe. Poslední tři týdny bylo všechno dost náročný. Musel sem se učit (!) a taky sem dělal na semestrálce. Trvalo to strašně dlouho a nakonec se to povedlo jen na půl, ale s tím sem však docela počítal. Střih. Byl sem zlý na F. a F. začal být hnusný na mě. Střih. J. si asi myslí, že ho vážně miluju (nebo s ním chci spát), ale není to tak. Jen ho mám rád a trochu mě fascinuje, ale nevyspal bych se sním a chodit bych s ním nemohl. I kdyby byl teplej víc než je. Střih.

K. na nás vybalila, že začne brát antidepresiva a já to už nevydržel a docela důrazně sem jí naznačil, že ona rozhodně není z té jejich dvojice ten, kdo by měl něco brát. Pak to bylo dobrý. Opili sme se, tančili a potom se K. nějak zasekla, následně u stolu hrozně ostentativně hledala něco ostrýho a pak šla na záchod, tam se zamkla a chtěla se podřezat. Nebo chtěla aby to vypadalo, že se chce podřezat. Ostatním lidem bych měl tohle trapný, dětinský, sebestředný chování za zlý, ale u ní to tak nemám. Myslím si, nebo si to minimálně namlouvám, že ona není ten typ, co chce být za každou cenu středem pozornosti. Prostě je totálně na dně, ve slepý uličce, vydíraná sama sebou a svým svědomím a zkrátka to potřebuje někomu říct, potřebuje od někoho pomoct a nevidí, že tohle za ní nikdo vyřešit nemůže. F. řekl o tom podřezávání něco ve smyslu, že to bylo zoufalý volání o pomoc. Docela s tím souhlasím. I přesto, že to zní divně, dost pateticky a vymyslel to on. Střih. Pak sme jí doprovodili skoro domů. Střih.

O dva dny déle mi téměř vítězoslavně a s úsměvem oznámila, že si dala Lexaurin. A následující dny potom taky. A říct mi to samozřejmě nezapomněla. Protože musím být přeci informován. Dost mě to nasralo. Nejen to, že žere antidepresiva, ale to, že mi to ještě chodí říkat. Moc dobře ví, jak nás ta její situace sere a jak moc rádi bysme jí pomohli a že rozhodně nechcem, aby tyhle srajdy brala a ona mi to pak přijde povědět. Jako kdyby na mě/nás chtěla házet svoje svědomí. Jako kdybych měl bejt snad za něco zodpovědnej a snad i vytrestanej. Za to, že sem dostatečně nepomohl? Za to, že sem pomohl, ale špatně? Nebo za to, že se s ní vůbec o těch věcech bavím a že se s ní kamarádím? Willy uklidni se! Někdo je zoufalej a tak dělá zoufalosti a ty už se zase stavíš do popředí: "Pozor, pozor!! Willymu tady někdo ubližuje. Trestá ho za jeho bezmeznou dobrotu." Blá blá blá. Trochu se srovnej! Tady mimořádně nejde o Tebe. Střih. Mám chuť s někým spát. S někým voňavým a hodně přitažlivým. Ne žádným krasavcem, to sou povrchňáci a sou studený a hlavně mi vůbec nevoněj. Někdo, kdo je trochu ošklivej, ale kdo mě bude brutal přitahovat. Střih. Ale vykašlu se na to. Kašlu na představy, kašlu na sny. Musí to ven. Najdu si rychle nějaký další odporný video, udělám si to a půjdu spát. Už je čas. Musí to ven.

(text kurzívou je autorovo druhé já)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama