Zkouším, zkoušíme, zkoušíte

21. prosince 2014 v 1:45 | Willy |  Život
Je spousty novinek a tak nevím kde začít. Jsou Vánoce. Všimli ste si? Já teda ne. Dneska sem si to s hrůzou uvědomil a tak sem letěl nakupovat. Koupil sem spoustu sračkózních knih v Levných knihách (kdo by to byl řekl, že zrovna tam?) a pak ještě jednu v normálním knihkupectví. Z těch sajrajtů jsem koupil otčímovi (který je v podstatě alkoholik a poslední kniha, kterou držel v ruce byl atlas a z "hlubší literatury" tipuju leda slabikář) knihu, která se jmenuje Snad v pekle čepujou. Je to s pravděpodobností hraničící s jistotou hrozná srajda, ale ten název mě fakt pobavil a proto sem jí koupil. Mohlo by nás to při rozbalování alespoň pobavit, když už nic jinýho. Přiznám se, že jsem do ní po cestě nakoukl a je to asi vážně hnůj, ale občas sem se trapností až pousmál a trochu mi někdy ztvrdlo pelo. Totiž - hlavní hrdina je trapnej, ubohej, cynickej ožrala (něco jako můj otčím), kterej se neustále opíjí. Opíjí a šuká. A nebo šuká a opíjí. No a ty detajlíčky z toho sexuálního života mě prostě trochu nabudily, no. Momentálně žiju prakticky v celibátu, tak se nedivte. Avšak nic jinýho už se v tý knížce asi neděje.

Pro ségru sem tam vybral nějakej strašnej román s šíleně růžovým obalem, ze kterýho se mi dělá zle a kterej sem omylem v tašce natrhl a opatlal pitím.

Mámě sem tam ještě koupil CD The Beatles. Oh Willy! Jak originální.

A pak jsem ještě v tom normálním knihkupectví sem koupil tátovi Zmizet od Petry Soukupový. Tohle sem od ní sice ještě nečetl, ale prej je to dobrý. Nevím jestli to bude číst. Nevím, jestli mi není líto těch tří kil, když si to jen položí do knihovny. Ale Ježíšek by neměl být soudcem, ne? A už vůbec ne předčasným.

A taky mě šíleně dostává, že si dárky vůbec dáváme. Jako by těch všech mrdek kolem nás nebylo víc než dost. Jako by nás snad ty dárky dělaly šťastnějšíma nebo co. Beztak si už sotva vybavíme, co sme dostali loni, předloni... Je nám to fuk a je to všechno hrozně zbytečný. Jediný, co má pro mě aspoň nějakou váhu je ta atmosféra. A to že mám volno a nemusím do školy, samozřejmě. :D A tak sem všem koupil darovací poukázky (což už sem plánoval delší dobu), za který jedna charitativní organizace pořídí různou smysluplnou humanitární pomoc. Sem zvědavej jak to ta naše rodinka přijme. Co mi na tohle asi tak jako řeknou. Bude to taková zkouška. Vlastně pro nás všechny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama