4:19

16. ledna 2015 v 4:19 | Willy |  Život
Bdihuewfuhjn. Erfjnlriebjnmndfiencnfincishuiufhfffffffff. Tak sem to napsal. Jů. Ten test, kterej sem vůbec nedával. Když sem se díval na výsledky, vůbec sem to nepobíral. Paní docentka musela být buď opilá, zdrogovaná nebo byla po sexu, před sexem a nebo jí moje máma na tajňáka vydírá či uplácí. Jinak si nedovedu vysvětlit můj úspěch. Caowuflsacnakhbcfliasbdlhcblbflwebsdcnblhbrealbs. Minulý týden se J. strašně opil. Byla to fakt sranda. Nejprve servírce Evě vyndal při placení místo peněz, vše z kapes včetně nedojedeného rohlíku, posmrkaných kapesníků, nějakých strojních součástek, drobků, sáčků, klíčů, korkového špuntu a odpadků. Nakonec našel i love. Dal Evíkovi snad kilo navíc a pak sme odešli. Cestou z putyky vrazil J. do našeho učitele z loňska a řekl mu něco ve smyslu: "Hele vole, dávej bacha!". Pak se vymočil na kufr nějaký červený felicie. Močil na blatník, okýnko, stěrače i tam, kde se otevírá. Potom vzal někde u popelnic smrček (asi z vánoc) a štrádoval si to sním až na roh, kde nám Z. dala jasně najevo, že by nám ty domácí klobásky ráda nabídla i v jednu hodinu ranní, ale že by u toho nesměl být J. tak strašně opilej, neboť by jí (s velkou pravděpodobností) udělal v domě, případně i na privátě, velké nepříjemnosti. J. to samozřejmě nepochopil, naléhal na nás a domáhal se klobásky. Pak se rozčílil a stromek hodil na kapotu nějakého auta. Vůbec nebyl k uklidnění. Nemám rád, když se něco ničí, ale byl sem taky trochu opilej a to auto bylo celkem starý. Stálo zaparkovaný hned u několikapatrového domu a docela mě bavila představa, že rozespalej řidič přijde ráno k autu a bude nevěřícně čumět na to, jak mu někdo z jeho sousedů, vyhodil vánoční stromeček na kapotu bouráku. Sbdfiwrfoirismiw.

Včera sme byli na jedný výstavě. Opili sme se a následně asi dvě a půl hodiny horlivě diskutovali. Společně s F. sem J. dost rozebral. Moc sem si to neuvědomoval, ale asi sem to přehnal. Někdy sou chvíle, že ikdyž nevím jestli mám pravdu, stejně chci v tý diskuzi zvítězit. A bylo to tak i včera. Sem rád, že sem mu to řekl, ale neměl sem být tak radikální, neboť J. kvůli tomu asi plakal. Ikdyž částečně sem pravdu měl. Ale prostě bych se měl krotit. Ibihbfiewieiieowiciwj.

F. možná ví o tomhle blogu. Tududumdum. Šíleně agilně sem mu totiž něco ukazoval na počítači a měl sem u toho v záložce otevřenej blog. F. je totální stíhačka, takže si myslím, že si to jistojistě zapamatoval a teď sem pokoutně chodí a v archivu si všechno prochází až do doby, kdy tam píšu o našich stycích. A i dobu předtím. Takže, jestli sem skutečně lezeš, nedělej to. V případě zjištění, že to tu skutečně sjíždíš, Ti asi utrhnu šulina.

Toho tvýho malinkatýho. Chachacha.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum | Web | 16. ledna 2015 v 6:40 | Reagovat

F. ví a teď si tu každý den brousí před usnutím kudlu v kalhotách. :P

2 Willy | E-mail | Web | 18. ledna 2015 v 1:47 | Reagovat

[1]: Jo no. Až tu jednou záhadně přestanou přibývat texty, víte na koho se obrátit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama