Distribuce lásky

23. ledna 2015 v 5:49 | Willy |  Život
Sem opilej. Právě sme přišli z hospody a snědli J. špagety a okousali mu jeho kuřecí řízek. V hospodě sme řešili Evropu, svět a luštili sme taky křížovku.

Všechno je jinak. Včera sem přijel na byt a byl sem utahanej. J. psal, že přijede až dnes. Zůstal sem tedy na bytě s F. sám. Když sme šli spát, bylo mi smutno a řekl sem mu, že jestli chce, tak může jít ke mě do posteli. Trochu sem si myslel, že bysme mohli dělat prasečinky, ale taky sem chtěl abych vedle sebe někoho měl. F. se toho samozřejmě chytnul a šel ke mě. No nebudu to prodlužovat, zkrátka sme se spolu vyspali.

Sem idiot. Už když sem ho do tý postele zval, myslel sem si, že k tomu dojde. A vlastně sem to chtěl. On mi pak řekl, že když tam šel, taky si to myslel, že nakonec bude šuk. Můžu si za to sám. Říkal sem mu, že bysme to dělat neměli. F. řekl, že už je na tom o dost líp, takže si nemám dělat hlavu. Odpověděl sem mu, že bych byl nerad, aby se kvůli tomu všemu zase nějak trápil. Taky sem na něj vybalil, že je vlastně taky pěknej sráč, stejnej jako já. (Jakože já to šukání prostě potřebuju, ale už neřeším to, že je/byl do mě zamilovanej a že ho to může všechno nakonec ranit. A on je sráčem proto, že vůbec neřeší to, že já bych z toho mohl mít špatný pocit, nebo toho litovat, ale miluje/miloval mě a sex bere jednak jako svoje uspokojení, ale i jako určitej způsob lásky, případně jen jednostranný lásky - můžeme tomu říkat distribuce lásky (sice teď nevim, jestli mě chápete, ale já se chápu a to je teď hlavní, soráč). Řekl sem mu tohle všechno asi z toho důvodu, abych se sám zbavil svojí zodpovědnosti a delegoval sem tak na něj svoje svědomí.

Pak sme zkonstatovali, že spolu chceme spát, vlastně hlavně z toho důvodu, že nikoho nemáme. Nechtěl sem nic řešit, fakt ne. Prostě sem to jenom potřeboval, to je vše. Ale i přesto všechno, sem cítil, že bysme to dělat neměli. Cítil sem zodpovědnost vůči F., ale byl sem tak nadrženej, že v tom boji prostě zodpovědnost prohrála. Paradoxně mi víc stál, ještě než sme spolu začli píchat. Jako kdyby mě snad bavila ta představa, že dělám něco špatnýho, něco zakázanýho, co se dělat nemá a čím můžu sobě i jemu ublížit. Ale hned jak sme s tím začali, už jako by to snad přestalo být tak tajný, zakázaný - dle přímé úměrnosti mi měklo péro. Zvláštní. Ale nechci tím říct, že bych si to neužil. F. to ze začátku bolelo. Myslel sem si, že když bych ho jednou šukal a jeho to bolelo, víc by mě to vzrušovalo, ale přesvědčil sem se, že to tak naštěstí není. Pořád sem se ho ptal, jestli už je v pohodě a byl sem kupodivu ohleduplnej. Potom, co už bylo všechno v olrajtu, sem ho asi ojížděl dost tvrdě, ale celou dobu sem měl divnej pocit, protože postel neustále narážela o zeď a dělalo to šílenej hluk. A vzhledem k tomu, že někdy slyšíme sousedy, slovo od slova - co si povídají, tak sem měl trochu nahnáno. Ale bylo to dobrý. F. si to snad taky užil, alespoň podle toho, jak se přiblbě culil ex post. Kdyby Vás to někoho zajímalo, F. skončil s mrdkou na tváři, což ovšem není nic zvláštního. Vtipný je to, že to byla jeho vlastní. Taky moc nepobírám, jak se mu to povedlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 grey.t | E-mail | Web | 23. ledna 2015 v 12:48 | Reagovat

Asi je fajn, že to F. bere takhle... hlavně, že jste si to oba užili :)

2 stuprum | Web | 24. ledna 2015 v 2:55 | Reagovat

Ten závěr je naprosto brilantně vypointovaný - až k mrdce, vskutku obdivuhodné. :)

3 Sim | Web | 24. ledna 2015 v 14:15 | Reagovat

Zaujímavé. To že ťa to na začiatko vzrušovalo je celkom pochopiteľné, nakoľko ĺudí vzrušuje ak môžu robiť niečo zakázané a vystavovať sa riziku a potom z toho vínsť bez škrabance. A tá posledná veta. To teda nechápem ani ja. Nepopierajú sa tým zákony fyziky?

4 Willy | E-mail | Web | 28. ledna 2015 v 1:53 | Reagovat

[1]: Asi jo. Ale on to tak asi stejně nebere. Myslím si, že lže. Lže jako vždycky. A já se nechávám obelhávat, neboť si přiznejme, že to šukání zkrátka potřebuji.

[2]: :-)

[3]: Nepopierajú. Představ si něco jako hodně natlakovanou hadici, ze které stále nic neteče a ty se proto nad ní nahneš, podíváš se, co se to jako děje a jak to bývá, v tu ránu to schytáš na tvář. A ještě si k tomu teda přidej, že ta hadice je vlastní penis. Jinak už by to mělo sedět.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama