Poslušně hlásím

8. ledna 2015 v 1:31 | Willy
Zpátky ve škole. Už bylo načase. Dost mě to doma začínalo lézt na nervy. Zavřený ve čtyřech stěnách vstříc svý prokrastinaci. Hohoho. A taky už mi děsně lezl na nervy otčím. Skoro každej den pod obraz. Je trapnej a nechutnej. Uráží nás. To, že se pustí do mě skousnu. Ale že se pouští i do ségry, když přijde a dost často do mámy - to už mě vážně mrdá. Dal bych mu nejradši tečku. A) Musel bych na to mít sílu. B) Ublížil bych tím dost i mámě.
Za dva roky docela intenzivního hledání si nebyla schopná najít nikoho jinýho (každej druhej by byl stokrát lepší než on). A když jí řeknu, aby byla alespoň nějaký čas sama, než si někoho normálního najde, tak mi řekne, že nikdy sama nebyla. Od narození byla doma až do dospělosti a potom bylo asi pár vztahů a hned na to můj táta. A následně tahle troska. Je mi jí líto a nevím jak jí mám pomoct, ale tohle si musí vyřešit ona. Můžu jí v tom pomáhat, ale víc prostě nezmůžu. Na druhou stranu si moc nedovedu představit, že by tam skutečně sama zůstala. Já sem v tahu a ségra tam chodí obden. Kočky a pejsky nesnáší. Asi by se tam sama úplně utrápila. Lepší než samota je asi sdílený šílenství. To je na palici. Myslím si, že nás on ani nemá rád. Naopak - sem přesvědčenej, že ho přímo serem. Nesnáší nás. Včetně mámy. Ale sám je asi dost slabej na to, aby s tím sám něco udělal. Ona ho asi taky určitě už dávno nemiluje. Akorát se kvůli němu nervuje. Přesto s ním je. Vlastně ho do jistý míry taky využívá. Nemůže být sama, tak je s ním. On jí ničí a ona za to ničí jeho. Světe, co na to říkáš?

Dnes sem se viděl se Zlatovláskou a Zrádcem. Zrádce má už docela kouty a nějaký namakaný ruce. Jinak je furt stejnej. Možná usedlejší. Možná nudnější. Dost možná zestárnul. Vlastně oni oba. Ale Zlatovláska je krásná. Stále. A možná ještě víc. Kdybych byl na buchty, pral bych se o ní, dokud by mi nepodlehla. Rozešla se s Koněm a teď by ráda někoho měla. Má ovšem syndrom krásných lidí - většina kluků se jí bojí oslovit, protože si myslí, že na ní nemají. Ona se přitom vůbec arogantně (jako většina krásných holek) nechová. Je příjemná a sympatická. A vtipná. A strašně ráda pije pivo. A protože ti normální kluci se jí bojí oslovit a ona sama je stydlivá a bojí se s kýmkoliv seznámit, dopadá to tak, že končí v opilosti ojetá charismatickým, ale slizkým tlustým namástrovaným idotem. Protože ti namachrovaní drzouni (nemusí být vůbec nutně hezcí) mají tolik sebedůvěry a ega, že si prostě myslí, že na ní maj a tak to zkoušej. A občas se to nějakýmu blbovi bohužel povede.

Dneska sem opět potkal cizího týpka v takovejch těch šílenejch teplácích, jak se v nich jakože chodí kamkoliv a co momentálně jakože frčej. No nechci tady zakládat rubriku módní policie, chraň bůh, ale je to teda pěkná šílenost. Hlavně to má jeden velkej deficit. U holek teda ne, ale můžete mi říct, co jako udělá kluk, kterej má na sobě někde na veřejnosti tyhlety tepláčky a najednou se mu ozve pelo? To si nejspíš musí každý takovýto nešťastník okamžitě lehnout břichem k zemi, ať se nachází, kde se nachází. Moje dnešní rada proto zní: Až uvidíte kupříkladu na zastávce mladého muže s těmito tepláčky na sobě, ležícího obličejem k zemi, nesnažte se ho zeptat na to, co mu je. Natož mu snad začít pomáhat! Každý takový muž totiž právě krotí svojí erekci.

Mimochodem - s kytkou to dopadlo tak, že sem z ní vylil moč a dolil jí jinou vodou. Ta opět protekla dolů a smrděla úplně stejně jako ta moč. To se několikrát opakovalo, až sem se nasral a cinknul sem do tý vody trochu Sava, pičo! Smrdělo to o něco méně, ale stejně to bylo cítit a tak sem jí dal v noci za okno. V poledne mě máma šla vzbudit tak, že mi přišla nad obličej otevřít okno a halekat u toho "ať už konečně vstanu, že sem vážně nenormální", do doby než řekla: "Co hergot dělá ta palma za oknem!!!?". Já musel s pravdou ven. No pravdou.., jak se to vezme. Řekl sem, že v tom pokoji strašně smrděla. Že už sem na tu záhadu přišel a může za to ta kytka. Že strašně páchne a nešlo to vydržet a tak sem jí dal na mráz. Máma to kupodivu zbaštila. Řekla, že je to teda dost divný, přičuchla a odešla s ní pryč. Hlína byla naštěstí namrzlá a tak to nebylo cítit. Listy kupodivu ještě zelený. Když sem přišel do kuchyně, s hrůzou sem zjistil, že si jí položila na ledničku! Po dvou dnech samozřejmě začala obdobný smrad cítit i v kuchyni a když sem znalecky řekl, že to je vážně tou ujetou kytkou, tak k ní přičichla a potom s kroucení hlavou a se slovy o tom, co je to za záhadu a že v životě nezažila aby kytka takhle zapáchala, jí sama dala v kuchyni za okno a řekla, že jí teda asi vyhodí.

PS: Kdyby někdo z Vás potřeboval nonkonformně zničit kytku a latentně navést rodiče k tomu, aby jí sami dobrovolně a ještě snad s radostí došli vyhodit, víte na koho se obrátit.

Jako mám z toho samozřejmě výčitky, ale držím se přísloví Nesklízej, cos nezasel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 grey.t | E-mail | Web | 8. ledna 2015 v 11:21 | Reagovat

Máme jednoho teplákového spolužáka. O jeho erekci mě nenapadlo přemýšlet. Myslím ale, že je to ruský gay. (Mám pocit, že v kalhotách ale rádoby stylově oblečený může na přednášku chodit - ještě s takovým obličejem - jen ruský gay. Spolužák, také gay, si myslí totéž, protože na mé nevěřícné zvolání: "On má... tepláky?!" Odpověděl: "Ruská buzna." Fascinující je, že ruští gayové prostě vykazují takové nápadné společné znaky.)

Chudák kytka. Chtěl jsem něco poznamenat o tom, jak se rozkládá močovina na amoniak, ale pak mi došlo, že to nevím jistě, takže radši nic. Ale asi by to šlo, otázka je, jestli by to bylo chemicky správně.

2 stuprum | Web | 10. ledna 2015 v 20:44 | Reagovat

Skvělé, žasnu, jak dovedeš podat něco tak triviálního jako to, kdo s kým randí. :D

3 Willy | E-mail | Web | 12. ledna 2015 v 1:56 | Reagovat

[1]: A já si naivně myslel, že v Rusku žádní gayové vážně nejsou... No oni tam možná vážně žádní nejsou, protože všichni jsou asi někde po Evropě..

Amoniak je jedovatý, že? To sem ještě dopadl dobře.

[2]: Díky. Hruď se mi dme pýchou:D :)

4 grey.t | 12. ledna 2015 v 10:38 | Reagovat

[3]: nevím, jestli jedovatý, ale smrdí :-D proto se mu říká čpavek :-(

5 paralelnisvet | E-mail | Web | 19. ledna 2015 v 0:36 | Reagovat

Týpek s teplákama - díky Ti za ten noční smích! :D to je úžasný. Píšeš scénáře? Měl bys, jsou ty tvoje příběhy vidět :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama