Chcete mě?

8. února 2015 v 3:07 | Willy |  Život
Škola zatím tak nějak dobrý. Všechno snad stíhám, ale jen díky F., kterej mi šíleně pomohl. Sem mu strašně vděčnej. Helfnul mi teda hlavně proto, že je do mě určitě zamilovanej, ale to na výsledku asi nic nemění. Makali sme on makal a já čuměl celej den a noc. Šli sme spát až další den v jedenáct dopoledne. Nevím, jak bych to bez něj zvládl. Občas mi to teda dá malinko sežrat, což já si nechám a moje hrdost jde stranou, protože vím, že sem moc línej na to, abych se to sám naučil a nemusel se doprošovat.

S mámou si voláme denně průměrně hodinu. Je z toho zoufalá a pláče. O občas do toho pláče i sestra, protože
(kdobytobylřekl?) je ve vztahu s jedním idiotem. No po kom to tak asi má? Achjo. Když v tomhle žiju, pak nemám být bukvice...

J. je divnej, ale už trochu lepší. Provokuju ho, furt na něj čumím, neustále ho budím a porůznu ho obtěžuji. Tento týden v noci jakoby vzlykal a tak sem se naklonil a zašeptal: "Ty pláčeš?" A ozvalo se hlubokým hrubým hlasem: "Ne, ale rád bych."

Příšerně mě nasral táta. Teda mě vlastně ne, ale sestru, která to řekla mámě a ta to řekla mě a tím se ta nasranost dostala až k mé maličkosti. Nevím teda jak přesně to bylo (budu se muset ještě zeptat ségry, neboť moje máma je expertka na pokřivování informací o mém otci v jeho neprospěch), ale i kdyby řekl jen desetinu z toho, co se ke mě doneslo, nejradši bych se s ním přestal zase opět na dalších sto let bavit. Pořídil si dvě děti s čůzou, která si myslí, že asi žije s Petrem Kellnerem nebo co a on jí není schopnej ukrotit a radši šije do nás. Je nespokojenej a nešťastnej, obviňuje všechny a všechno kolem, hledá si pseudokořeny jeho trápení, ale skutečný problémy a jejich důvody vidět nechce a než by to řekl (a tím přiznal, že to posral), nakonec by tu drzou nánu snad ještě vyměnil za nás. A co si myslíš, Willy? Kolik otců by se postavilo na stranu svých dětí, kdyby si mělo vybrat mezi nimi a přítelkyní? Takhle se mámy vůbec nechovají. Málokterá máma by tohle dokázala. No nehodlám se tím nějak trápit, ale sere mě to, že už mu asi jen tak nebudu žrát ty jeho řeči. Hrozně tím totiž u mě klesl. A ačkoliv vím, že tu pipinu nechce opustit kvůli tomu, že má s ní ty dvě děti a nechci udělat tu samou chybu jakou tenkrát udělali s mojí mámou, stejně je mi z toho na nic, protože tímhle vlastně nepřímo obětoval ségru a mě.

Většinou to v životě bývá tak, že čeho se na vás dopustí rodiče, pokud si to dostatečně neuvědomíte - dopouštíte se pak často na svých dětech. Tak mě napadá, na kým si jako budu chladit žáhu já? No asi mi fakt nakonec nezbude nic jinýho, než že si budu muset pořídit nějakýho toho psa. To bude teda šmíra. Fakt tragédie. Srstku a Kubišovou na mě.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Regi | E-mail | Web | 9. února 2015 v 13:05 | Reagovat

Odpovídám sem, přestože je to vlastně odpověď na tvou odpověď na můj komentář na úplně jiném blogu, ale tam vlastně nepatří, patří nejspíš sem, i když nevím, jestli právě pod tento článek... uff vysvětlila jsem to jasně? A pokud ne, usmál ses alespoň? Tak jo. Teď ta odpověď: Je fajn, že se nic neděje. Na tvůj blog jsem se už podívala před svou odpovědí na tvou odpověď a zmatená nejsem. Jen je blbé, že si asi vážně budeš muset koupit toho psa, tedy pokud v dohledné (pro tebe vhodné) době naši zákonodárci nedostanou rozum…

2 paralelnisvet | E-mail | 13. února 2015 v 12:20 | Reagovat

Ty píšeš o vážně smutných, nasrání hodných situacích a stejně to nezabrání tomu, abych se u toho permanentně nesmála.
Ty pláčeš? Ne, ale rád bych!...díky za to! :D

3 Willy | E-mail | Web | 20. února 2015 v 0:37 | Reagovat

[1]: Dokonce sem se zasmál :-D
V pohodě. No, já vlastně ani nevím, jestli je to dobře nebo špatně. Možné je vážně lepší, když dva lidé stejného pohlaví dítě nemají. Těžko říct. Je to taková těžká otázka a vůbec v ní nemám jasno a asi dlouho mít ani nebudu :-/ Každpádně někde v archivu je na tohle téma článek, kterej sem psal před nedávnem a snažím se v něm shrnout svůj postoj. Díky za komentář. :-)

[2]: Tak to sem rád, že to takhle vnímáš a hlavně, že to tímto způsobem funguje.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama