Koukni na to, má hezké uši

20. února 2015 v 0:23 | Willy
Chci toho tolik napsat, ale nevím kde začít a už teď bezpečně vím, že nenapíšu všechno co sem chtěl. Ale to asi nikdy.

Tak mám vše za sebou. Mám radost, dopadl sem dobře. Vlastně velmi dobře na to, jak to bylo všechno děsně uspěchaný, hektický a obecně ujetý. F. byl hodnocen hůř než já. Mám z toho blbý pocit. Celou dobu mi pomáhal, protože sem nekňuba a líná mrcha. Myslím si, že kdyby mi nemusel tolik pomáhat, měl by to vychytanější a lepší. A proto mě to mrzí a myslím si, že mám na tom svou zásluhu. A on je z toho smutný a myslím si, že si myslí přesně to samé co já. Tak nevím. Na druhou stranu si však říkám, že z toho nebyli nadšení prostě tak jako tak a že to především nepochopili a tudíž by nepomohlo ani to, kdyby na tom pár věcí dovychytal. Sem prostě jeho velkým dlužníkem, to bezpochyby. Na druhou stranu ho podezřívám z toho, že za to všechno nebude chtít jenom ten dnešní výbornej oběd a čokoládu s parfémem, co mu chci ještě koupit. Bude v tom něco víc. Asi budu muset zaplatit svým tělem, ale přesto to nebude prostituce. Bude to platba za to, že on se nechá šukat ode mě, ačkoliv ho to možná tolik netankuje (ale je zamilovaný a zamilovaní lidé, dělají věci, které by jinak nedělali, takže v tom ten háček tolik není, neboť já bych se taky pro člověka, kterého bych miloval, obětoval) a taky za to, že ho zkrátka vzrušuju. Dále to bude platba za to, že mi tolik pomohl. A v neposlední řadě za to, že sem se docela slušně vykroutil z toho, aby to tenkrát dělal on mě.
Nemám na vybranou. Alespoň doufám, že bude rychle a že mu to potom budu moct oplatit. Je to obchod. Nechutnej obchod, který musím uskutečnit a není mi z toho nijak dobře, ale kdybych to teď všechno odmítl, vypadalo by to, že ho využívám a to já nechci.
Samozřejmě, že ho využívám, ale nechci aby si to myslel a nechci abych si to myslel ani já sám a proto k tomu musí dojít. Sem v kleštích - když se s ním nevyspím, budu částečně morální, ale taky nemorální. Když se s ním vyspím, budu nemorální, ale taktéž morální. Asi bych měl dělat to, jak to cítím, ale to bych ho musel chytnout a hrozně ho ošukat a to si potom všem, co pro mě udělal, jak dopadl a jak se k němu občas chovám a jak ho občas zneužívám, nezaslouží.
A hlavně už to nemůžu posrat. Podělal sem to jednou, ale teď už to nejde.

J. je srandýnek. Včera sme mluvili o Evině a on pronesl: "Já už tý ženský nevěřím ani nos mezi nohama!" Hrozně sem se tomu smál. A on pak taky, hned jak si to uvědomil. Je strašně vidět, jak by to fakt taky potřeboval...


Hrozně kouřím a šíleně jím. Za chvilku budu ještě nosit legíny a už se vůbec nebudu lišit od těch holek, který potkávám po 2 - 7 početných skupinkách a které mě tak rozesmívají. Ale nesměju se nahlas. A ani moc zle. Spíš tak mile. Trochu mě baví, jak to mají všechno na háku.

Čtu takovej šílenej román. No on je teda dost dobrej, ale trochu se stydím, že ho čtu. Já takovýhle věci nikdy nečetl, ale evidentně sem měl, neboť mi to asi dost chybí. Má to hezký obal a taky spoustu stránek. Za den sem přečetl snad 60 stran, což je u mě fakt rekord. A kdybych nebral v úvahu to velký písmo a velký mezery mezi řádkama, který tu rychlost četby s velkou pravděpodobností vysvětlují, měl bych vážně brutální radost. Ale já, kterej čte jednu stránku 3x a pak se k ní ještě 4x v průběhu četby vrací, sem spokojenej i tak. Člověk mám mít radost i z mála. Blbostí.

The Leisure Society - Fight For Everyone


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 grey.t | 20. února 2015 v 7:46 | Reagovat

Gratuluji ke všemu zvládnutému!
S F. to vypadá jako těžká situace. Myslíš,  že ta čokoláda by nestačila? (Upřímně, co já bych dal za čokoládu...)

Nos mezi nohama. To je naprosto geniální :-D Freude, Freude...

Nedá mi to a musím se zeptat,  co za román čteš?

2 paralelnisvet | E-mail | 21. února 2015 v 15:36 | Reagovat

a za ty radosti se hlavně pochválit!
Tohle splácení tělem, to je vždy dost pochybný. Čekala jsem, že to nějak rozsekneš. Nikdy jsem nevěděla, jak se vlastně cítím. Ale spíš nic moc. Tak třeba příště.

3 bludickka | E-mail | Web | 21. února 2015 v 20:29 | Reagovat

Taky by mě zajímalo co čteš :D Není to padesát odstínů šedi?
Jinak si myslím, že nejsi povinen dělat, co nechceš. Ale celá ta tvá situace je pro mě trochu nepředstavitelná, tak se do ní nebudu vměšovat svým názorem :)

4 stuprum | Web | 21. února 2015 v 21:36 | Reagovat

Já zas přeskakuju, čtu jednu z pěti stran. :D

5 Willy | E-mail | Web | 3. března 2015 v 23:56 | Reagovat

[1]: Děkuji moc. Nestačila. F. má hlavně hrozně zásob čokolád (což jde proti mým zásadám). Musel bych tedy vymyslet jiný úplatek. Mě to nedá a prozradím Ti to: Ali Smithová - Tam někde za duhou. Ale momentálně mě ten román trochu nudí, ale myslím, že je to autorčin záměr a od strany 102 se to určitě zase v dobré obrátí!

[2]: Jo, to bych měl. Příště je možná již dnes. :-)

[3]: Viz odpověď pro Greye. Vážím si toho. Já mám spíš tendence se do všeho montovat a na spoustu věcí znát odpověď a mít hned názor, což není vždy dobře. Takže moc díky se spontánnost a upřímnost. :))

[4]: To bych nesnesl. :-D Bál bych se, že sem to nejdůležitější přeskočil. To já raději dál nečtu, než abych dopustil skoky :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama