Zhulky

16. dubna 2015 v 22:17 | Willy |  Život
Minulý týden sme s J. hrozně zhulili F. Jel totiž někam na trip a tak sme se rozhodli, že mu ho zpříjemníme. Při představě jak zhulenej poběží s krosnou dvakrát větší a těžší než jeho tělo, sme se s J. popadali za břicha apriori. Hulil sem po strašně dlouhé době a byl sem úplně vypálenej. F. po chvilce samozřejmě začal na něco naříkat a my se mu za všechno děsně tlemili. Bylo to fakt dobrý. Pak odjel a my s J. sme byli ještě asi tři hodiny doma (protože sem si nedokázal zabalit). Když už se to konečně povedlo, šli sme do indický restaurace, kde sme dělali ostudu. Pak sme si sedli na lavičku na náměstí (každej na svojí) a pozorovali lidi. Byli sme jak dvě bábrle, kterým už nic jinýho nezbývá. Jak si je to mládí a stáří podobný víc než by kdo řekl, co? Všímáte si toho? Načež sem jel domů. Cink.

A včera sme se zhulili taky. Ale hrozně málo. Obešli sme strašně akcí. Ke konci se k nám přisral nějakej trochu divnej chlap, kterej nám nabízel rohlíky a bramborák a znal názvy a stanice všech vlakových tratí v Čechách. Ze začátku se mi dost líbil, dokonce sem přemýšlel nad jeho hrudí a bytem, ale čím víc mluvil, tím byl jakoby dál a dál. Znáte to, ne? Cink. Měl teda docela dost přehled, ale byl takovej asi vtíravej. Nepatřičně vtíravej. Jako kdyby se vtíral prvně v životě. Prostě hrůza. Šli sme si ještě koupit něco k jídlu a při té příležitosti mě a F., nenápadně K. pověděla, že si myslí, že je to určitě tajnej policajt. Celou dobu sem ho měl za neškodnýho divňouse, ale jen co to řekla, už sem v těch jeho hezkejch očích viděl jen samou zradu. Pořádal sem očekával kdy nás všechny pozatýká a strhá ze sebe ten civilní maskovací převlek, pod kterým bude vopravdická uniforma. J. - jak je naivní, tak mu to samozřejmě vůbec nedocházelo a protože už sme byli všichni i s nezvaným hostem na cestě na jednu párty, báli sme se o něj čím dál víc, páč se s ním pořád bavil a neměli sme šanci mu říct naše závažný podezření. K. celou dobu lhala jako když Rudý právo tiskne. Třeba když se mě divňous ptal odkud sem, nestačil sem ani odpovědět (leč sem chtěl a lhát by mě ani nenapadalo), načež K. najednou vykřikla "Cheb!" Taková zrada. O Chebu nevím ani kulový, takže sem měl veliký štěstí, že se mě (na rozdíl od ostatních) neptal na to, jakej tam jezdí vlak, přes co pokračuje - a pak těsně než to někdo vyslovil, zakřičel dopředu správnou odpověď. No samozřejmě, že by mohl člověk čekat na to, až to ten chytrolín sám vysype a pak to jenom odkývat, jenže co když takovej vyčůranej agent úmyslně řekne něco špatně a vy to pak odkýváte, protože o tom slyšíte prvně v životě? No? Co pak? K. z toho zdánlivě vybruslila, když odpověděla na dotaz kam pokračuje vlak z její rodné vesnice (kterou si samozřejmě vymyslela), že tam vždycky jezdila autem. Nebýt toho, že hned když se k nám vtírnul, shodou náhod padlo, že K. si ještě neudělala řidičák, sme mohli vypadat důvěryhodně.

K. se posléze zdejchla a šla domu, ale opět tak kuriózním způsobem, že už sme vážně museli být jasný. Když sme přišli na tu párty, už sme tedy byli docela nalitý a trochu zhulený. Od té doby s nádražákem nikdo z nás nepromluvil. Bylo tam šíleně lidí a já šel hned močit a posléze sem potkal F., který mi rychle šeptem sdělil, že nenápadně u baru prozradil J., že sme na tu párty neúmyslně přivedli tajnýho a prý ho poslal domu. Řekl, že je možná ještě na schodech. Hrozně mě to vyschízovalo, představil sem si ten zásah, pouta, obušky, výslechy a tak sem se rozběhl za J., jenže ten už byl daleko, ale přeci jen sem ho doběhl. Rychle sme se schovali za křoví a já žhavil dráty a volal F. Řekl sem mu kde sme a ať hned uteče. Za chvilku přišla sms: "Stoji u dveri svine. Bezte napred." Cestou sme se s J. strašně schízovali, ale taky dost nasmáli. Představovali sme si, jak F. bude dělat, že našeho agenty nevidí až do doby, než zůstane tancovat na parketě sám. J. si poté také nacvičoval ležérní zahazovaní toho ohromnýho množství trávy (kterou koupil ten večer a měl jí plný kapsy), kdyby nás najednou začali honit policisté. Když sme došli domů, začali sme řešit, co když je ten chlap normální člověk a co sme mu vlastně provedli. Zvažovali sme pro a proti a snažili se dobrat pravdy. J. napadl velmi duchaplný poznatek a to, že je to určitě autista, když zná všechny vlaky a zastávky. Pak přišel F., jenž se už také dostal ze spárů našeho fízla. Společně sme se pak dlouhou dobu smáli tomu, jak sme se navzájem děsili a že tam teď ten chudák zůstal sám - tedy chudák jen v případě, že to není agent, samozřejmě. Možná byl moc hodný člověk. Možná, že po několika letech sme byli první, který si troufl oslovit a my sme s ním takhle vyjebali. To je smutný. Cink. Jenže tráva je tráva a život je boj!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sugr | E-mail | Web | 17. dubna 2015 v 16:56 | Reagovat

Zhulky!
Super nadpis, ještě bych připsala "nalitky" /od slova zlitý/:-)
Jen si tak říkám, jestli tohle píše skutečně nějaký kluk? Deníček? Kluk?
To nebývá zvykem, zvláště tady na Blogu.
Ale moc se mi líbí vzhled blogu, žádné pičičárny okolo, žádné "oblíbené", menu, informace o autorovi...,
hm..., to se mi líbí!
Já jsem si na svůj druhý blog nedala "oblíbené" a blogerům to nejde do hlavy proč!? Ať, nedám je tam stejně! Je to můj blog!:-))

2 grey.t | E-mail | Web | 17. dubna 2015 v 20:17 | Reagovat

Příště to tipuji třeba na brnk. Nebo břink.
Jinak jsem se docela pobavil.
Lidi s tímhle vztahem k dopravě bývají divný. Jakmile mi někdo říká, že jeho koníčky jsou vlaky, zdrhám.

3 Fredy Kruger | 19. dubna 2015 v 1:29 | Reagovat

" Nikdo z nás, kdo by byl nezhulený !
... my... zadnice máme rozpůleny
nazí běžíme po náměstí !

... všichni jsme vykřikli !!  nemáme štěstí !
.... tři strážníci proti nám - s obušky v pěsti !!

" Nakopeme tě do zadnice !!"

" Jsem zděšen !! ... kurwa... to není nás více ??"

" Nahý tu běháš sám !  idiote !"
... hovoří strážnici  k mužovi poté :
" Jste zhulený, nebo snad ožralý !!"

Jebb  Hownywall  strážníky napálí :

" Kdybych byl pánové pod vlivem,
nebyl bych vůbec udiven,
kdyby tu  stáli tři policisté !"

" Jste zfetován chlape ! víme to jistě !"

Já nejsem pod vlivem  tvrdím vám : ba ne !!

... vidím vás pouze jednoho... pane !!
mé oči nejsou rozostřeny,
... proto vy pane, - vstát pomozte mi !!"
... dí muž... se drbajíc v přirození..

řvou strážníci :  " Drbe se na ptáku !! ...
však poznáš !  ty jeden swiňáku !"

" Muž křičí :  " Jenom mne  nelehtat !"

Již zvedli  Frantischka  Paznehtta,
jež válel se zfetován na ulici !
... násilím vlekou jej tři strážníci ...
k výslechu  vedou jej na strážnici ...

" Ten výtržník !"  křičejí lidé všici
shromáždivší se na ulici !
... tu hodil kdos po muži psím drekem
... tu strážník zas  pobíd´jej pendrekem !

Taková ostuda v obci !
... nahý řve :  " Povím to otci !"

4 paralelnisvet | E-mail | 19. dubna 2015 v 12:16 | Reagovat

Tyhle epický párty, achich. Bych vlastně potřebovala pokaždý, nějakýho agenta, co mě včas vyžene strachy :D

5 Willy | E-mail | Web | 27. dubna 2015 v 0:31 | Reagovat

[1]: No, jako kluk úplně ne. Píše to buzíček. Jinak díky)

[2]: Apropo - mezi nádražákama, jako takovejma je strašně buzniček, všiml sis?

[3]: Jůů. Doufám, že Fredy Kruger, má rád hamburger. Yes. Život je pes.

[4]: :D taky bych potřeboval těch krotitelů asi víc. Vždycky to rvu do plných...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama