Leden 2016

ZIMNÍ VÝPRODEJ! SLEVY AŽ 54 %!

2. ledna 2016 v 21:41 | Willy |  Život
K. přicházela od tramvajové zastávky a vůbec sem jí nepoznával. Vlasy do culíku a deštník. Vypadala jako pětatřicítka. V ruce kelímek s kafem. Dala mi napít, ale nechutnalo mi. To sem jí ale neříkal. Šli sme na dvě vína, jenže já už měl v sobě dvě skleničky červenýho. Pak do klubu. K. tancovala ostošest. Někdy vypadala fakt sexy. Najednou se rozjelo karaoke, což fakt není můj šálek a proto jsem vyrazil zlobit. Nebyl zase tolik dlouhý, ale byl strašně široký. Přišel jsem si jako když kouřím kabanos. Fakt totálně obrovskej pták. Bavilo mě to. Nemohl se mi vejít do pusy. Hrozně mě to rajcovalo. Jsem děvka. Když sme se líbali, úmyslně sem ho kousl do rtu a on vší silou praštil pěstí do zdi. Asi ho to fakt bolelo. Přišlo mi to vtipný.

Pak došlo ještě několikrát na opáčko podobných akcích. Ale mě už to moc neba. K. se předvádí a zjistil sem, že jí to dělá dobře taky to, jak mě tím trochu shazuje. A pak mi k ránu povídá, že by se stejně nejradši líbala semnou. Ti zamilovaní lidé, umí být pěkní sráči, koukám. Já se v tom asi, ve svý naivitě a dobrovidinství, nevyznám a prostě to nedokážu rozklíčovat.

Se Zlatovláskou a Zrádcem to bylo celkem dost špatný, ale než jsem Ti o tom stihl, milý deníčku, povyprávět, tak už je to zase v ouklendu.

Přijel F. Nečekaně. Byl sem dost v šoku. Což není zvykem a tudíž sem nevěděl, jaxe chovat. Celkově to bylo divný. Spal u mě, ale ne v pokoji - což je možná nakonec docela dobře, neboť sem byl (a stále ještě sem) nadrženej jako nosorožec v říji, což by tomu malému chudáčkovi samozřejmě přišlo vhod. Nevím proč, ale teď se mi vybavila situace, kdy jsem ho píchal v dost nonkonformní poloze někdy loni na J. posteli a on u toho jemně vzdychal. Rajcovalo mě to. Potom sem ho musel povytáhnout víc k sobě, neboť se začal krapet mlátit hlavičkou do nedaleké poličky. Tyvoho! A nevzdychal on celou dobu právě kvůli tomu?

Viděl jsem se i s J. Je jízlivej a obávám se, že i trochu zlej. Stále. Bylo to fajn, ale mě tohle moc nebaví. Hrozně mě tím sráží a já si pak připadám hrozně hroznej hrozňák. Proto s ním už nechci bydlet. Jako je s ním obrovská legrace, ale hrozně mě drtí. Možná, že i já jeho. Nevím. Ale není mi to příjemný.

A všichni se navzájem drbeme a pomlouváme. F. a K. taky, což mě vážně mrzí. No, u J. už sem si na to docela zvykl, ale u nich mě to nemile překvapilo a utvrdilo v tom, že na trůnu přátel stále kraluje Zlatovláska. A navíc k tomu, jak sem teď zjistil, má i značný předpoklad při pohledu na její příhodnou přezdívku!


PS: Mimochodem, ty reklamy tady mi teda nezanedbatelně zvyšujou krevní tlak. Vypadám, sakra, jako někdo, kdo si chce koupit matraci Dormeo?