Všechno je jinak

2. března 2018 v 19:49 | Willy |  Život
Hodně věcí se změnilo, mění a dost se jich ještě měnit bude. Definitivně studuju, pracuju a žiju v Praze. Od léta mám terapeuta. Bydlím v překrásným bytě. Šel jsem do něj bydlet s nejlepšíma kamarádama ze kterých se během našeho spolubydlení stali už jen kamarádi. Život se proměňuje a já jsem vlastně rád. J. má čmafičku a vídáme se málo. K. tu teď je na pár dní, než odjede do zahraničí. Už téměř rok nekouřím. Po 8 letech intenzivního tabákovýho života. Ale zase daleko víc hulím trávu. Platonicky jsem se zamiloval do jednoho kluka a nepustilo mě to více než rok. Bylo to hrozný a nepřál bych to nikomu. Strašně mě to zabrzdilo a já se děsně trápil. Až relativně nedávno sem se z toho jakštakš dostal, respektive na to zapomněl nebo spíš - přehlušil to novejma věcma. A byl jsem v posledním roce na 4 randítkách:

Igor - kluk, kterej je chytrej, milej, ale moc mě nebaví a hlavně si absolutně nedokážu představit s ním cokoliv mít. Rande bylo fajn, ale já věděl, že to nikam nepovede. On mě každopádně uháněl dál a já mu napsal, že to vidím jen na kamarádství a on, že i tak se chce vidět (což asi udělal z hrdosti, aby to pozvání nemusel vzít zpět). Druhý rande bylo divný a bylo mi ho líto. Ale srdci ani péru prostě neporučíš, vole.

David - noc před tím, než jsme měli jít na první rande jsem mu psal nějakou rádoby romantickou zprávu o tom, že jdu spát a jdu si představovat jeho hlas (nebo tak něco trapnýho). A on mi na to odpověděl, že to bych radši neměl. Já se zeptal Proč jako? A zda má hlas jako Luděk Sobota nebo co? Střih. Další den jsme se potkali a David měl hlas jako Luděk Sobota. Navíc byl zženštilý tak, jak to moc nemusím. Trochu jsme se opili. Začal mi být víc sympatický. Říkal jsem si, že na sex je vlastně docela dobrý. Málem jsem skončil u něj na bytě, ale nakonec sem vzal roha. Potom už jsme se nikdy neviděli.

Architekt - kluk se kterým jsme si snad dva měsíce psali, než jsem ho konečně přinutil se sejít. Já hrozně nemám rád takový vypisování, ale s tímhle to jinak nešlo. Dokonce to byl prý rekord. Jindy na první rande chodí po 3 měsících chatování. Chápete to? Čtvrt roku si s někým jen tak psát? Lol. Nicméně během toho psaní jsme si toho řekli hrozně moc a při tom rande jakoby sme nenacházeli témata. Nicméně prvně se mi stalo, že jsem si po té schůzce řekl, že by mi nevadilo se vidět znovu, ale už k tomu nedošlo.

Kávárník - souběžně s Architektem jsem si ještě chvilku psal s Kavárníkem. Nikdy jsem se s ním nesešel, ale v našem příběhu hraje důležitou roli. Asi hned druhý den, co jsme si začali psát mi říkal, že jde na koncert do Meetfactory na který jsem měl také jít, ale nakonec nešel. Pak jsme si psali dál a začali se domlouvat na termínu našeho rande. Po dvou týdnech psaní jsem se zeptal, jestli to rande platí a z milého Kavárníka vypadlo, že se tenkrát na tom koncertu v Meetfactory seznámil s nějakým klukem se kterým teď randí a že je mu to vůči němu blbý. Tak jsem mu řekl, že my si začali psát dřív a že teď je to blbý vůči mě. On začal mít patetický odpovědi a trochu se mi tím zhnusil. Nicméně Willy se nedoprošuje, takže sem zařízl konverzaci a udělal jsem dobře. Proč?

Těšte se v dalším díle!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama