Zrcadlo, zrcadlo, kdo je na světě nejkrásnější

1. listopadu 2018 v 19:48 | Willy |  Život
Už mě s tím hrozně vytáčela. Pořád se vracela k tomu, že bych měl posilovat, že nemám žádný ramena. Že břicho a od něj dolů cajk, ale tu ručičky a ramínka... Stejně sem ségru neposlechl a musel si na to přijít až sám. Nevím, kterej chytrej pán to tenkrát řekl: Rozdávat rady je zbytečné. Chytrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne. Asi Werich. Jestli mu to ovšem zas někdo nevložil do úst.

Koupil jsem si dvě plastový lahve, vypil obsah a následně je naplnil vodou. Viděl jsem totiž jedno video na youtube o tom, jak začít posilovat. Používají tam místo činek právě petky. A to video si pouštím každý večer poslední dva měsíce a cvičím podle toho. Vypínám sice zvuk, protože ten chlap je na pěst, ale obrazově to docela jde. Za ty dva měsíce jsou fakt viditelný změny. Není ze mě Arnold, ale ledacos se změnilo. Třeba prsa už nemám takový změknutý, ale začínají být pevnější. A ramena se začínají osvalovat. Nikomu sem to zatím neřekl a čekám, že si toho všimnou - až se vrátím. Trochu se bojím, že jestli si toho nevšimnou budu nasraný.

Ale nejdůležitější stejně je to, že to vidím já (vítej, autosugesce) a především to, že mě tohle PET posilování přivádí na lepší myšlenky. Připadám si díky tomu mnohem zdravější, hezčí a sebevědomější. A taky úspěšnější, neodolatelnější, nejkrásnější a nejlepší.

PS: Ta poslední věta je vtípek.

PS2: A nebo není?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama